Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a megcsalások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalások nagyrésze kiderül, vagy soha ki sem derül, mint ha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Azért belegondolva titokban tartani a megcsalást nem olyan bonyolult, pár szabályt kb be kell tartani, meg kell válogatni, hogy kivel, mikor és hol csinálod, aztán az adott szitura ki kell találni hihető fedősztorit és ezután a lehető legkevesebbet beszélni az adott időpontról.
2016. aug. 19. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valami kis faluban laksz,ahol mindenki mindenkit ismer,akkor kiderül. Bár szerintem csak akkor derülhet ki, ha valakinek mesélsz róla.....Illetve ha a másik fél elmondja valakinek.
2016. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"meg kell válogatni, hogy kivel, mikor és hol csinálod"


Ez erre is kiterjed, mármint nyilván aki titokban akarja tartani, az mondjuk alapból másik városban csinálja, vagy olyannal csinálja, akinek ugyanúgy vesztenivalója van etcetc.


A kérdésem arra irányult, hogy szerintetek ez fényében a megcsalások kisebb vagy nagyobbik hányada derül ki?

2016. aug. 19. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szóval csak tippelek...


Szerintem a rendszeres megcsalás előbb-utóbb kiderül, legalábbis nagyrészt, viszont az ilyen random egyszeri félrekúrás nem, csak ha van rá valami bizonyíték, illetve ha a másik fél megkérdezi és az alanyunkon látszik, hogy hazudik.

2016. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem egy egyszeri botlast konnyebb eltitkolni mint egy viszonyt, viszont ha azoknak akiknek viszonya vsn felnottek, drama mentesek, nem skarjak elvenni egymas parjat es nem zsarolgatjak meg hivogstjsk egymast, nem egymas barati korenek tagjai akkor lehet, h soha nem derul ki h kb 6 eve csaljak a parjukat.


De ehhez kell egy pokerarc es nyugodt lelkiiismeret, es szineszi kepessegek, jo szervezokezseg....szoval minden ami nekem nincs:-))))

2016. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Előbb vagy utóbb kiderül. Lehetetlen, hogy valaki, aki megcsal,mindent "számításba vegyen".

Jön majd egy e-mail, telefon, üzenet.. Ami,ha csak kicsit is félreérthető, gyanús lesz. Ha gyanú van,akkor pedig lebukás is.

2016. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alig derül ki,elenyésző.
2016. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

A kalandoknak nem kell kiderülniük, és a viszony is titkolható nagyon sokáig, ha nem végig. A napi levelezésnek sem kell kiderülnie, ha egy kicsit vigyáz az ember. Ha a találkozás hetente, vagy ritkábban történik, akkor az is tartható.

Az egyéjszakás kalandok meg soha nem, derülnek ki, hacsak nem vallja be valaki. De ha ki is derül, akkor letagadható, mert nem lehet rá bizonyítékot gyűjteni.

A férfiaknak inkább viszonyuk van, míg a nőknél az "egyéjszakás" a preferált.

2016. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezt az "ember" lelkiismerete elviseli, és képes ezek után ugyanúgy a párja szemébe nézni... Hánynom kell, h ennyire nincs már becsület az "emberekben"..
2016. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyéjszakás, egyszeri eset akkor bizony kiderül... csak az a kérdés, hogy mikor. Szerintem sokan sejtik, hogy félrekacsingat a párjuk csak épp nem akarják tudomásul venni. Nem hiszem el, hogy valaki ezt nem veszi észre, dehogynem, max nem akarja.
2016. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!