Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelted már hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelted már hogy milyen lenne magaddal lefeküdni?

Figyelt kérdés

Ha megduplázódnál, szexelnél a másik testeddel?


ÉS:


Ha nő létedre férfi lehetnél vagy férfi létedre nő, lefeküdnél magaddal?


2017. dec. 30. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés! Kíváncsi lennék, milyen lehet velem. Nem csak a partner visszajelzése alapján.
2017. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ,azt hiszem ez valamiféle hajlamot feltételez vagy egészen extrém perverzitást
2017. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 K.L.Kiss ***** válasza:
Ez egy nagyon izgalmas kérdés! Én biztosan kipróbálnám, mint ahogy elég sok minden mást is. De az önkielégítés egy kicsit rokon dolog ezzel!
2017. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Tulajdonképpen arra irányul, hogy milyennek tartod magad az ágyban. Mindenesetre furcsa belegondolni :) De ha abból indulok ki hogy igyekszem a maximálisat nyújtani a páromnak, a válaszom igen.
2017. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Béla. A Király. ***** válasza:
Ha a női énemmel feküdhetnék le, azt bevállalnám simán. Férfiként magas, szálkás, nagy szerszámmal megáldott vagyok, ezért csajként ha magas, vékony, nagycsöcsű lennék azt nagyon adnám. Meg dugnám. ;)
2017. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha önmagammal lefekszem, az vérfertőzésnek számít?
2017. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy is lenne hogy kettő van belőlem, nem feküdnék le magammal. Már csak azért sem, mert nem tetszem magamnak.

Ha valahogy nemet váltana a másik én, akkor sem tetszene.

2017. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nőként lefeküdnék magammal, jó fogás lenne szerintem :D

18/F

2017. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én titkon mindig is vagytam rá, hogy ki tudjam nyalni magam. Egy másik énnel ez lehetővé válna.

Férfi-magammal nem bújnék ágyba.. valahogy azt elég abszurdnak érzem.

20/n

2017. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A másik lány énemmel igen, az klassz lenne. Férfiként nem szexelnék magammal, ha belegondolok az olyan mintha az ikertesómmal szexelnék. Így is fura mikor poénkodnak velünk, a nappal húgom este dugom poénok... Nem menne még akkor sem ha tudom hogy az nem a bátyám hanem én fiúként.
2017. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!