Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek lefeküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni egy férfival sem, mert félek, hogy a salátapuncim miatt elutasítanának, megaláznának. Hogyan kerüljem el?

Figyelt kérdés

Olvastam a témában és többen írták, hogy nem szeretik. Félnék, hogy esetleg én is valaki ilyennel akadnék össze és megalázna, azzal hogy elutasít

19L



2017. dec. 26. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem foglalkoztam vele, hogy milyen egy nő puncija.
2017. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Kicsi szívem, ígérem, hogy imádni fogom, és ódákat fogok zengeni a gyönyörű puncidról.
2017. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem fog elutasítani a pasi, ha rád van indulva!


Nekem is saláta van, de a páromat nem zavarja, sőt!

Imádja, szeret vele játszani. :)

2017. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Rossz helyen olvastál. Én általában azt olvasom, hogy a férfiak oda vannak azért, hogyha egy lánynak kilógós ajkai vannak.


Azt aki ezért képes lenne megalázni úgy hívják, hogy kretén és csak ezen az oldalon sikerül olyanokat olvasnom, hogy a salátás puncival az a gond, hogy szét van használva.. (Bár itt nyilván sejteni lehet, hogy az ilyennek még köze nem volt nőhöz és iskolába sem jártak be túl sűrűn..)

2017. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát

Nem tudom hanyadik privátot kapom, hogy undorító..

2017. dec. 26. 20:04
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Én pl élvezésig nyalnám kezdésnek! F.
2017. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan itt szekálják a nőket, hogy mi nem tetszik bennük, meg, hogy milyen undoritó a mellük, a puncijuk stb közben meg ezeknek nagy része mondana egy imát ha nem magának kellene vernie a fszát.

Természetes dolog, hogy adsz más emberek véleményére, de ne hagyd, hogy ez irányitsa az életed.

Volt már jó néhány nőm eddig, meg sok hétvégi kalandom is, de eddig sosem jutott eszembe visszautasítani egyet sem, pedig volt köztük homlokos pna, meg lógó csöcs stb..

2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#5! "Nem tudom hanyadik privátot kapom, hogy undorító.." És hány privit kaptál, hogy mutasd azt a gyönyörüséget? (De öszintén! Ja, és egyet adjál még hozzá, az én kérésemet!)
2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Írd már ki, kik azok akik beszóltak. Szerintem többen is kíváncsiak lennénk a névsorra. :-)
2017. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is salis.

Sose volt panasz

Sőt már Családom is van

Párom imádja a puncim.

23N

2017. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!