Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeret a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a párom orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

Akármikor szexre kerül a sor szinte már úgy érzem könyörögnöm kell érte, hogy kinyaljon.

Nem tart vonzónak? Vagy annyira fárasztó ezt annak az embernek csinálni akit szeret?


2017. dec. 21. 12:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sokszor az én páromnak sincs kedve, persze ő mindig elvárja.. én amikor rákérdeztem miért, azt mondta, hogy lusta hozzá. :D Mivel az élet más területén is ilyen, és amúgy is nagyon őszinték vagyunk egymással, a szexről is nyíltan beszélünk, tuti megmondta volna, ha illat-problémája van. (Amikor keserű voltam egy gyógyszer miatt, amit 1 hétig szedtem, azt is mondta, csak ebből gondolom, hogy most is őszinte lenne. )


Szóval lehet a te párod is lusta. :D

Mióta ezt tudom, sokszor már napközbe poénból mondom neki, hogy "estére készítsd a nyelved". :D Nevetünk rajta, de mióta hiányoltam az orális kényeztetést, ő is jobban odafigyel rá és sokszor leküzdi a lustaságát. :D

Kérdezz rá, hogy a te párod miért nem akarja, biztos van oka és ezt nála jobban senki nem tudja. :D


25N

2017. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Kérdezz rá, hogy a te párod miért nem akarja, biztos van oka és ezt nála jobban senki nem tudja. :D "


Micsoda bűn rossz tanács!


Nem tudtad, hogy a párkapcsolati kommunikáció kiment a divatból? Sőt, talán nem csak a divatból, de egyenesen erkölcstelen, gusztustalan perverzió.


Manapság a vad idegenek megkérdezése dívik.



(nézd meg a GYK-s párkapcsolati kérdések 99%-át, egy "beszéljétek meg" lenne rá az egyelten jó válasz (és egyben a legjobb megoldás), mégis teljesen fel van háborodva mindenki, ha ezt tanácsolják, és megy rá a lepontozás)

2017. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!