Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeret a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a párom orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

Akármikor szexre kerül a sor szinte már úgy érzem könyörögnöm kell érte, hogy kinyaljon.

Nem tart vonzónak? Vagy annyira fárasztó ezt annak az embernek csinálni akit szeret?


2017. dec. 21. 12:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

Jellemző, minden férfi arra gondolt hogy szegény làny büdös...

Bezzeg ha egy nő nem kapja be akkor biztos vele van a baj....

2017. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Itt valahol elcsúszott valami: "minden" nő nyalást akár, meg fenyegetőzik, hogy ha nem, akkor dobom, nem szopom le, stb. Értsük már meg, hogy nem minden férfi szeret nyalni egyformán. De úgy is megközelíthető,
2017. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
...hogy vajon 10- ből hány nő szeret/ tud / akar szopni? A nőknél qrva nagy dívatja van ennek. Tudjátok miért? Mert máshogy már elélvezni sem tudnak sokan...meg hát sok a magabiztos, egyenrangúság mögé bújó emancipunci. Kompromisszumok? Ja, nincs!!!
2017. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki szereti az orális szexet, van, akit egyenesen taszít. A legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznéd tőle.
2017. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

"Jellemző, minden férfi arra gondolt hogy szegény làny büdös...

Bezzeg ha egy nő nem kapja be akkor biztos vele van a baj...."


Ahogy korábban mondtam, sok az önző ember, aki a másikért nem tesz meg mindent (férfiből, és nőből is).



Ennek ellenére azt gondolom, hogy az első lépés mindenképpen az, hogy az az ember ellenőrzi, hogy vele minden rendben van e, pl a tisztaság, betegség terén. Ha ez megvan, akkor kezd nyomozni, hogy a párjával mi a gáz.



És ez független az ember nemétől

2017. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Annyit még: én a kölcsönösség híve vagyok, de egyre több olyan kérdést és hozzászólást látok, amiben a nők kegyetlenül lealázzák azt a férfit, aki nem nyalbaz ő kénye- kedve szerint.
2017. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Én nem azt mondtam, hogy büdös vagy, hanem akár fürdés után is az illatod őt taszíthatja őt orális téren. De nyugodtan meg is kérdezheted tőle.
2017. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem semmi gond nincs azzal ha a nők elvárják a nyalást. A férfiak ugyanezt teszik fordítva mégse b*ssza le őket senki hogy nehogy ám má' elvárd...
2017. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Szerintem semmi gond nincs azzal ha a nők elvárják a nyalást."


Szerintem sincs vele semmi gond. Akkor ebben kiegyeztünk.


Ha pedig a kérdezőnek mégis hiányzik, akkor nyissa ki a kis száját, és tudja meg, hogy a párjának mi a baja (higiéniás vagy lustaság áll a dolog mögött), aztán ennek tudatában dönthet a következő lépésről.

2017. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ebben a kérdésben, illetve a válaszokban a szikráját se látom az érzelemnek. Mintha a kupiban lennénk, ahol rendeltem valamit, akkor kapjam is meg, különben nem fizetek. Senki sem szerei a párját önzetlenül? Nem akar neki örömet szerezni, csak ha megkapja érte a fizetséget? Értem én, hogy hosszútávon akkor lesz jó a kapcsolat, ha mindenki elégedett, de egyes mostani válaszolók mintha csak a zsarolást ismernék.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a szenvedélyes érzelmek magukkal hozzák a vágyat, hogy a szeretett társnak minél jobb legyen, és nem azért, hogy utána majd nekem is megadja, amit szeretnék.

Van egy gyakorlati ötletem is, ami talán segít. A férfiakra jellemző, hogy elélvezés után elbágyadnak, elálmosodnak. Érdemes a sorrendet úgy intézni, hogy előbb a nő elégüljön ki, már csak azért is, mert utána boldogan keresi a férfi kedvét, míg fordítva a férfi az ólmos álmosságával küzd.

2017. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!