Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ázsiainak kicsi a farka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ázsiainak kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Tinderről lesz találkozóm egy helyes koreai sráccal, de tökre parázok, hogy kicsi lesz neki :D Ez csak ilyen sztereotípia, vagy tényleg minden ázsiainak kicsi?

2017. dec. 19. 08:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
12%
Nem ismerkedés miatt kérdeztem a kort csak van egy mappàm amibe gyüjtök nőkröl érdemességi adatokat negatív pozitiv pontokat gyüjtenek és elnézést de negativ pont ha más etnikumúakra hsjt mint vagyok puszta statisztikai adat gyüjtés
2017. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
Statisztikai adatok gyűjtögetése helyett mondjuk megtanulhatnál beszélni rendesen magyarul, te gyökér.
2017. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
A gyökér fontos az ember életében nélküle elsodor egy zebra fing is én fehér nőkre bukom ezért gyüjtöm akiket érdeklek és kizárom akiket nem
2017. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Te Antigyökér
2017. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Hehe irj nyugodtan ha nagyot akarsz en garantaltan felsertem a mehedet :) teszek ra penzt is ha szeretnel
2017. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#20 talán a 10 centis pénisz és a lófarok között van némi átmenet, lehet nem kéne szélsőségekben gondolkozni?
2017. dec. 19. 14:11
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém biztos tetszene neked! Elég nagy is és elég jól bírja. Egész nap szexelnék ha volna olyan nő aki meg szeretne ismerni.
2017. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kicsi embereknek kicsi a kuki....

Lehet hogy másban jó?!

2017. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nekem 13 cm F/21 nem vagyok ázsiai
2017. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
46%

„#4 akkor ha kicsi lenne neki, remélem ráérsz szombaton”


Első Tinderes randin szex, na meg a fenti beszólás. Neked is komoly értékrended és erkölcseid lehetnek:)


Amúgy a sok feminista milyen patáliát csapna, ha egy férfi rendezne műsort amiatt, hogy a kiszemelt lánynak kicsi a melle? Aztán mikor kiderül, hogy az egyik kommentelő egy szilikonkirálynő, írná a férfi, hogy: „akkor ha nem lenne melle, remélem ráérsz szombaton"


Erre a műsorra is befizetnék.

2018. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!