Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ázsiainak kicsi a farka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ázsiainak kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Tinderről lesz találkozóm egy helyes koreai sráccal, de tökre parázok, hogy kicsi lesz neki :D Ez csak ilyen sztereotípia, vagy tényleg minden ázsiainak kicsi?

2017. dec. 19. 08:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Előző voltam, tehát kedves kérdező, ha szeretnéd, hogy jól kinyaljanak, akkor valószínűsíthető, hogy nagy meglepetésben lesz részed :D
2017. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Jó nagy gyökér vagy...

A feketéknek sem mind nagy,ugyan ez forditva igaz az ázsiaiakra...

Miért nem úgy keresel tinderen, hogy egzotikus lufaxot keresek...

2017. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
16%
Randizz velem, én ugyan nem vagyok ázsiai, de legalább nincs bébirépám. Jah, de.
2017. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Orulj neki, legalabb nem tori fel a nunid. Sokkal jobb, mint egy naggyal nyuglodni. :D
2017. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 youngboy26 ***** válasza:
11%

Én nekem volt dolgom a cseh srácokkal, de nekik is jó nagy farkuk van.

Ez az általánosság, hogy S vagy XS farkuk van az ázsiaiaknak. De találkoztam négerrel, ami kb. 17 cm volt.

Ez adottság, de a faji hovatartozás is befolyásolja.

Cigányoknak szerintetek?

2017. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#9 ezt a sorrendet mire értetted? Farokméret szerint vannak sorbaállítva, vagy teljesítményt illetően, vagy hogy? Amúgy az európai ember minden téren nagy eltéréseket mutat, szemszín, hajszín, bőrszín, méret szerint is, ezért itt felesleges lenne általánosítani, de a feketék és az ázsiaiak azért sokkal inkább egy kalap alá vehetők ilyen adottságok szerint, legalábbis szerintem.
2017. dec. 19. 11:51
 17/30 anonim ***** válasza:
77%

Én lenni jó nad fac.


Udv Kim Dzsong Un

2017. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%
Még nemis ismered és már ez a legfontosabb?
2017. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2017. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%

Emberek! Mindenki nyugodjon le a pcsába!

A kérdező nem ismerkedni akar, csak megkettyintetni magát!

Kérdező, te pedig ne legyél ennyire anyámasszonykatonája! Mondd meg a delikvensnek, hogy répát elő, mert annak függvényében akarsz csak vele elmenni a találkozóra, nem fog megsértődni, maximum csak néhány jelzővel illet, de úgy hiszem, ez nem lesz számodra újdonság :)


Sok sikert.


Ps: ha itt nem válik be, akkor írj, lovardában dolgozom, majd bemutatlak 1-2 ott lakónak!

2017. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!