Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kéne kitakálni szavakat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne kitakálni szavakat a szexuális preferenciákra, hogy valaki nemcsak kiket, de miket szeret a szexben?

Figyelt kérdés

Pl egyetlen melléknév, ami leírja, hogy egy férfi heteró, az-omban kívánja a nő minden lukját, de pl nem szadomazo.


Pl egyetlen melléknév, ami leírja, hogy a nő aki heteró szeret szopizni, de kapni orált nem óhajt.


Stb.


Tehát, ahogy van szó arra, hogy ki kikhez vonzódik, nem kéne arra is, hogy milyen vágyai vannak?


2017. dec. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Akkor én Bimazonimfonyalásmániás vagyok :'D
2017. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteg a lehetseges variacio.

na meg aztan csomo dologra van mar szavunk :)

2017. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mind a 4628 lehetséges permutációra kéne szó...
2017. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mi értelme lenne? Bemutatkozáskor ezt is hozzáteszed a nevedhez? Vagy ennyire nem vagy hajlandó időt szánni az ismerkedésre szex előtt?

Valahogy nem látom a dolog hasznát. Vadidegen esetén fax közöd van hozzá, hogy ő mit szeret az ágyban? Akivel meg alakul a dolog, arról pár alkalom alatt kiderül, hogy ki miket szeret.

Azt tudom csak elképzelni, hogy te nagyon mereven ragaszkodsz a saját szexuális szokásaidhoz, és teljesen kizáró ok, ha a másik nem 200%-ban illik bele az elképzelésedbe. Ebben az esetben inkább vegyél valami programozható profi kis szexrobotot, mert másik emberi lény inkább nem való neked.

2017. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!