Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le lehet élni egy életet úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni egy életet úgy, hogy az ember nem él szexuális életet csak a kezével könnyít magán?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok és soha nem volt barátnőm.Szexuális kapcsolatom lehetett volna,de az is csak akkor ha prostihoz mentem volna.De azt inkább kihagytam.Az az igazság,hogy nem is ismerek nőt anyámon kívül.Nincsenek a környezetemben nők,csak férfiak.Nincsenek női munkatársaim,sem nő barátaim.Mintha egy börtönben élnék.Ott nem találkozik még az ember nőkkel.
2019. nov. 3. 08:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Akkor dugasd meg magad férfival, csak ne nyavalyogj már itt.
2019. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy le lehet. Vannak akik nem is akarnak nőt, akkor se ha van rá lehetőségük...
2019. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1-es azt inkább kihagynám.Persze az utcán szoktam látni nőket,csak egyiküket sem ismerem.
2019. nov. 3. 08:40
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell ismerned. Én mindig tartok egy-két szeretőt a feleségem mellett, és soha nem ismeretségi körből, mert az veszélyes. Ismeretlen csajokkal kell.

Persze tudom, hisztizni könnyebb. Neked nyilván elég a recskázás is. De akkor minek nyafogsz??

2019. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A legtöbb férfi ismerősömnek van nője.Mindennap szexelnek is.Csak egyedül nekem nincs.Én kimaradtam a szerelemből.
2019. nov. 3. 08:49
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Te troll vagy, vagy tényleg ennyire nyomi vagy?
2019. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem = a szerelemmel.
2019. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6-os egyik sem vagyok.Egyszerűen nem sikerült.A nők és a szex kimaradtak az életemből.Igaz,kimaradtak a bulik is.
2019. nov. 3. 08:52
 9/21 A kérdező kommentje:
#7-es legtöbbször a szerelemből lesz a szex is.Én soha nem voltam szerelmes.Nem volt kibe beleszeretnem.
2019. nov. 3. 08:54
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Így idő után igen de, hogy lehet eljutni a negyvenedik élet évig, szex nélkül.... Ehhh...
2019. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!