Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le lehet élni egy életet úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni egy életet úgy, hogy az ember nem él szexuális életet csak a kezével könnyít magán?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok és soha nem volt barátnőm.Szexuális kapcsolatom lehetett volna,de az is csak akkor ha prostihoz mentem volna.De azt inkább kihagytam.Az az igazság,hogy nem is ismerek nőt anyámon kívül.Nincsenek a környezetemben nők,csak férfiak.Nincsenek női munkatársaim,sem nő barátaim.Mintha egy börtönben élnék.Ott nem találkozik még az ember nőkkel.
2019. nov. 3. 08:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Veled egykorú vagyok, igaz nekem voltak kapcsolataim, de több már nem lesz.
2019. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A rövid válasz a kérdésre: lehet csak nem érdemes.
2019. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hála a netnek, én még a CNC marógép mellől is tudtam ismerkedni,így valahogy nem értem, hogy miért nem élsz a 21. század lehetőségeivel? Biztos lehet szűzként is leélni egy életet, de a sorsunkat magunk irányítjuk, így ha nincs nőd akkor tenned kell ellene , nnd pedig másban keresd az okokat! Senki nem fog a helyedbe menni, azzal, hogy téged választ.
2019. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha vulkáni vagy, belehalhatsz, ha hétévente egyszer nem párzol. Emberként ilyen veszély nem fenyeget.

Érzelmileg lehetnek problémák, mert az ember elvileg társas lény, de el lehet viselni. Bár én könnyen beszélek, egy kicsit aszociális vagyok, nekem csak nyűg lenne egy társ. :-D Meg aztán ott vannak a piszkos anyagiak is. Elég magadra költeni, egy "adag" vizet és áramot fogyasztani, egy emberre kaját venni. Egy kapcsolatban ezek a kiadások megtöbbszöröződnének.

2019. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
A papok is kibírják egész életükben :)
2019. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

Le lehet.


Es nem mindenki szuperhelyes pasi, akire tapadnak a nok a CNC mellett is....


A noknek meg tul konnyu....


35F incel

2019. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod 16-os válaszadó, nem kell ahhoz "szuperhelyesnek" lenni, hogy az ember tudjon ismerkedni ilyen chates ismerkedős oldalakon. Meg fogsz lepődni de én egy 44 éves, kicsit pocakos, szemüveges és 171 centi magas pasi vagyok. Viszont tudok normálisan és tartalmasan beszélgetni, tehát az én válaszaim, nem csak 2-3 szóból állnak, ezen felül meg nem azzal kezdem az ismerkedést, hogy elküldöm a farkamról a képet!
2019. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon adom a 17-es válaszát!

Az emberek egyszerűen nem tudnak kapcsolatokat kiépíteni, és ezért mindenki hibás, csak ők nem, természetesen.

Önfejlesztés, és lenne neked is barátnőd, kérdező.

2019. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

#17


En meg 3 idegen nyelven tudok tartalmasan beszelgetni, szeretik is a nok a tarsasagomat. Jo kis friendzone-toltelek vagyok :D

2019. nov. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az internet takarásában mindenki azt állít magáról amit akar, viszont azért kicsit negatívan itélik meg a nők azt aki nem használja az ékezeteket. 😉
2019. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!