Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Észre lehet venni ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni ha valaki pasi/nő pár órája szexelt? Vagy egy zuhany rendrakás eltűnteti a nyomokat? Furcsa lebukások is érdekelnek?

Figyelt kérdés

Tudom fő a bizalom de...azért...

Fúrcsa alatt értem sáros női ffi cipőnyom hiányzott a tusfűrdődből cigicsikk hajszálak....



2017. dec. 17. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az durva lehet ha egy férj hazatérvén diszkréten szétkefélt kitágult puncival,férfiillattal a nyakán sperma stb. talál a párjára,szerencsére nem velem történt.De másik sztori volt kollégám haza a nő be a fürdőbe később megtalálta az irrigátort ami nedves volt,összeállt a kép.
2017. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10 es. Ilyen szutyok idöben ha bemész valahová akkor a cipőd nyomot hagy ha nem lábtörlőre teszed. A tusfürdő felmegy dugni a pasi nö aztán leizzad lezuhanyzik..
2017. dec. 17. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Szivem akkor mondat közbeni írásjeleket használj! Felsorolásnál például vesszőt teszünk. Nem kell értetlenkedni ha használod ezeket.
2017. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És te észreveszed ha a fél literes tusfürdőből hiányzik egy adagnyival több?
2017. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
15 egyszer nem de folyamatosan igen
2017. dec. 17. 19:28
 16/16 anonim ***** válasza:

odaszáradt spermát nem véletlen írtam, volt amikor ilyen hirdetővel hozott össze a sors. Tisztán várt, mert fürdött de hajat ugye nem mosnak minden vendég után...ágyon elkezdett franciázni akkor láttam az előző nyomait


nőt amúgy nem érdemes saját lakásra vinni ha megcsalsz nőt. Túl nagy a veszély. Hajszál, elhagyott valami csat a táskából stb.

2017. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!