Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi volt eddig a legkönnyüvérübb szex élményetek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Tisztában vagy a szó jelentésével?

Az h pl valaku szexel vagy szopik autóban meg sportpályán mert bevállal extrébb helyet nem könnyűvérű.

Könnyűvérű az akinél nem kell nagyon gürizned hogy szét tegye a lábát. Mert szinte minden fszba bele ül. Akár egyszerre 2 -3-ba is

Olyan szó meg nincs hogy legkönnyűvèrbűbb.

A könnyűvérű egy emberi tulajdonság. És nem cselekvés.

2017. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legkönnyűvérübb *
2017. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra az élményre vagyok kiváncsi, amikor a legkönnyebben adtad magad.
2017. dec. 14. 14:28
 4/10 Ramone ***** válasza:
38%
Akkor ezt miért nem tudtad így megfogalmazni? Miért kellet kitekerni, ettől csak ostobábbnak tűntél nem okosabbnak :D
2017. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na így már értelmesebb is a kérdésed

Nos volt olyan hogy ismertem egy srácot évek óta. Közös szimpátia megvolt,kèmia működött rendesen. Tudtam hogy Ő mást nem akar Tőlem.

Szingli voltam. Vágytam egy Férfi érintésére De Nem idegen férfiéra.

És hát miért Ne.

2017. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Három éve a szomszéd srácok rábeszéltek, hogy menjek el velük egy fesztiválra. Azelőtt sosem voltam.

Elmentünk. Nekik voltak ott ismerőseik, évfolyamtársaik az egyetemről. Az egyik sráccal egész jól kijöttünk, dumáltunk, iszogattunk.

Majd sorra került az esti koncert. Táncoltunk. A srác a hátam mögött állt, és átkarolt. Észrevétlenül csúsztatta a kezét lefelé, mire rájöttem mi készül, a keze már a rövidnadrágom alatt volt.

Ott a koncert és a tömeg kellős közepén megujjazott, izgatta a csiklómat.

Nekem sem kellett több. Hátranyúltam és a cerkáját simogattam a nadrágon át.

Néhány perccel később már a sátrában voltunk és szexeltünk hevesen.

A srácot azóta sem láttam.

2017. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

East Fest fesztivál, 2013. Kicsit spicces állapotban voltam már, és este a discoban elkezdtem flörtölgetni egy idegen, jóképű sráccal. Elég hamar a sátrában kötöttünk ki.

Nem mondom, hogy nagyon büszke vagyok rá, de megbánni se bántam meg, fiatalság-bolondság :) És legalább jól sikerült :P

22/L

2017. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mezőtúr ilyen #utolsó

East Fest the Best

2017. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam magam két svéd férfinek, hogy felszedjen. Végig keféltük az éjszakát hármasban.
2017. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megismerkedtem egy jóképű, helyes férfival, rá kb. 1 hétre a kocsijában kinyalt.
2017. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!