Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a soundon hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a soundon hány partnerrel tartja a rekordot a legkönnyűvérűbb hölgyemény?

Figyelt kérdés
Egyébként lehet belőle lesz majd a legjobb feleség és családanya. Ezt most minden irónia nélkül mondom. Szerintem nincs azzal gond, ha egy nő minél több férfival lefekszik. Legalább tapasztalt lesz mire megtalálja a nagy őt, és tudni fogja mire vágyik az ura. Mondom ezt srácként.

#szex #férfi #nő #rekord #fesztivál #fesztiválszerelem
2016. júl. 12. 17:15
1 2 3
 1/21 Komolyan mondod? ***** válasza:
95%

Őszintén?

Egyáltalán nem érdekel...

Egészségükre!

Jövőre szerintem menj el te is a Sound-ra, így hiteles lesz a statisztikád!

2016. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Én szegény ember vagyok sajnos, nem telik ilyesmi szórakozásra. :(
2016. júl. 12. 17:20
 3/21 Üres tükör ***** válasza:
12 egy tucat
2016. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Az lesz a hulye aki majd egy ilyen not elvesz felesegul es gyereket csinal neki. Akiben már benne volt fél Magyarország.

Fuj.

2016. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 És az neked miért fáj? Ha szereti a szexet és a változatosságot?
2016. júl. 12. 17:26
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Te beteg vagy. Szeretnéd, ha a leendő feleségedet, a gyerekeid anyját előtted részegen, több napos rászáradt izzadsággal dugnák meg 4-5-6-an, védekezés nélkül, kikapósan, mondjuk a hasára élvezve, amiben a gyereked fog nőni? Vagy az arcára, szájára, amit te és a gyereked fog csókolni?


Hmmm, igazán gusztusosan hangzik, igazi anya jelölt. Persze tudom, te és a hozzád hasonló cuckold köcsögöknek sosem lesz gyereke.


Érdekes módon ezek a "felszabadított" és "tapasztalt" nők a 40-es éveikben egyedül, gyerek nélkül, fäszról fäszra ugrándozva sírdogálnak, és kérdezik az égtől, hogy "miért vagyok ennyire nyomorult?".


A feminizmus nőellenes.

2016. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Nem kell a dráma. :DD
2016. júl. 12. 17:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a 6-osnak rohadtul igaza van.
2016. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem 4-5


25/F

2016. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Nézőpont kérdése. :D
2016. júl. 12. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!