Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a soundon hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a soundon hány partnerrel tartja a rekordot a legkönnyűvérűbb hölgyemény?

Figyelt kérdés
Egyébként lehet belőle lesz majd a legjobb feleség és családanya. Ezt most minden irónia nélkül mondom. Szerintem nincs azzal gond, ha egy nő minél több férfival lefekszik. Legalább tapasztalt lesz mire megtalálja a nagy őt, és tudni fogja mire vágyik az ura. Mondom ezt srácként.

#szex #férfi #nő #rekord #fesztivál #fesztiválszerelem
2016. júl. 12. 17:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem nézőpont kérdése. Ha te a kurväkat preferálod, akkor kurväzzál, és csinálj gyereket egy kurvänak. Te és ők a betegek, nincsen itt semmiféle nézőpont, hanem tolerancia van a betegségetekkel szemben.


Szerencsétlen prostikat az ilyen Sound-szerű helyeken még csak nem is fizetik, jó esetben vesznek nekik egy kólát szopásért.


[link]

2016. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11: Így igaz. Mindig is nettó baromságnak tartottam azt, hogy ,,k*rvából lesz a legjobb feleség". Nem, nem lesz, ugyanúgy egy ótvaros lotyó marad.
2016. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

4# vagyok.

Kepzeld kerdezo. En is szeretem a szexet es a valtozatossagot! De nalam a valtozatossag nem abban merul ki, hogy minel tobb farok jarjon bennem.;) Sajnalom ha egyeseknek igen.

2016. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Dejó! Vannak még olyanok, akik átlátják, hogy a jelenkori feminizmus nem több, mint a női nem becsapása.


Ami meg a tapasztalat szerzést illeti.

Nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy sokakkal fekszik le... ez is a korunk egyik legnagyobb agyf@**sága.

Az más kérdés, hogy sok partner után "mellékesen" megjelenik az, hogy kezded kapisgálni, hogy az embernek kb milyen igényei lehetnek az ágyban. (de pl akivel majd a végén összeköti az életét, lehet hogy full más mint az átlag ... aztán b@**hatja a nagy tapasztalat szerzését )

Viszont alapvetően abból kéne, hogy jöjjön a "tapasztalat szerzés", hogy amikor valakivel együtt vagy, arra teljesen ráfokuszálsz, odafigyelsz, energiát időt fektetsz be stb stb. Ezzel pedig kitapasztalod, hogy mi az ami kell a másiknak.


Az, hogy sokakkal lefekszik valaki, attól még lehet utána ugyanúgy pancser, és rönk az ágyban. Mellékesen meg ragad rá a tapasztalat mint a kosz.

Nevetséges, hogy "ahhoz, hogy majd a jövőben megértse a másikat (pl ágyban), ahhoz többeket ismer meg felszínesen" -elv a trendi.



Az megint máskérdés, hogy valaki változatosságot akar, minél több partnert stb stb ... oké. Egészségére váljék!

De ez a magyarázat: "tapasztalt lesz mire megtalálja a nagy őt, és tudni fogja mire vágyik az ura."

Röhejes :D Akkor már inkább vállalja fel az ember hogy nem képes a farkára / punciján maradni.

2016. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14


Egyetértek.


Abban viszont nem, hogy sok partnerrel szerez valaki bármiféle tapasztalatot. Nem szerez, csak lealacsonyítja magát, nem csak más, hanem a saját szemében is.


"Szexuális tapasztalat" nem létezik. Nem olyan értelemben, mint egy képlet, amit megtanulsz gyakorlással, és utána újra tudod alkalmazni majd "a nagy őn".


Szexuális tapasztalat csak és kizárólag úgy működik, ahogy leírtad; adott embert tapasztalatod. Minden ember más - hatalmas reveláció...

2016. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is foglalkoztat a kérdés.
2016. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
A napokban megkérdezte itt egy csaj hogy sok-e az, ha 3 nap alatt 4 sráccal kuffantott soundon, szerintem kb ilyen számokra számíts:D
2016. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17 hopszi :D
2016. júl. 12. 19:07
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagyok benne, hogy a legnagyobb rib ancban több mint 10 farok járt
2016. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem, hogy ez miért lett ennyire felkapott téma.


"Szeretnéd, ha a leendő feleségedet, a gyerekeid anyját előtted részegen, több napos rászáradt izzadsággal dugnák meg 4-5-6-an, védekezés nélkül, kikapósan, mondjuk a hasára élvezve, amiben a gyereked fog nőni? Vagy az arcára, szájára, amit te és a gyereked fog csókolni?"


Olyan nőt ki vesz el, aki 20 éve az arcán és hasán száradó gec"vel, fürdés nélkül ad csókot az imádott, ártatlan gyerek orcájára? Hát csak szólnék, hogy "Drágám, valami van a szád szélén"

2016. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!