Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan jó dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó dolog a szex, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Még sosem szexeltem, gondoltam kipróbálom egy örömlánnyal, hogy tényleg olyan jó, ahogyan lefestik. Nem akarok rendszeresen prostihoz járni, csak egy alkalom, utána visszatérek a maszturbáláshoz.
2017. dec. 12. 05:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Hát erre azt tudom mondani, hogy tud nagyon jó, élvezetes is lenni, de volt már olyan nőm is, akivel fél évet bírtam, a végén már attól féltem, nehogy esetleg szexelni akarjon, mert azt iszonyúan nem tudott.
2017. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A szex akkor jó olyan felemelkedően "ahogy mondják", ha nem csak kívánod, de jó összhangban vagytok a partnerrel és még szereted is mellette s lényegében hevesen Minden erőtökkel a másik kielégítésén vagytok, amit élveztek.


Mi többször is egyszerre mentünk el (nő létemre én is). Az az érzés s utána egymás ölelgetése csodálatos pillanatok. :)


Sima semmilyen szex partner /alkalmi partner mellett ezt SOHA nem fogod tudni megtapasztalni. :/


Szval az örömlányt felejtsed el, ha a "csodát" keresed...

2017. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Ha úgy vesszük, akkor maga a szex tulajdonképpen nem is arra lenne való, hogy élvezzük, hanem azért mert így marad fent a fajunk. Utódlás, fajfennmaradás céljából van ez, és az állatvilágban nem számít jó e vagy sem, megtörténik az kész. Az ember viszont ettől is különbözik az állattól, hogy a szexet nem csak mint szükséges dolognak tartja, hanem mint élvezetet lát benne. Az ember eldöntheti akarja e csinálni vagy nem, míg az állatok ösztönből csinálják, nincs olyan, hogy akarják e vagy sem, ezt diktálja az ösztönük. Persze a fáma úgy tartja, hogy akkor egészséges egy személy, ha legalább életében egyszer csinálta már. Viszont nem kell szégyenkezni, ha nem csinálta, vannak olyanok, akik életükben egyszer se szexeltek, és szűzen haltak meg, mégse panaszkodtak. Ha te az igazi szexet szeretnéd átérezni, ahhoz kell egy lány akivel összejössz, kell hozzá érzelem, szerelem, romantika, erotika, fantázia. Ha mindezek megvannak, és ha mindent jól csinálsz, olyan felejthetetlen élményben lesz részed, amiben még soha. A prosti az csak egy portéka, ami arra jó, hogy csillapítsd az ösztönödet amiről beszéltem. Inkább várj, és az igazival csináld, mintsem egy prostival aki semmibe vesz téged, mert csak a pénzed kell, azt mondom...
2017. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 patterson ***** válasza:
masszázslányok.hu,profik,egészségesek,kedvesek...fotóval,videóval,ott keress :D
2017. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Változtass valamin. Gondolkodj el rajta mi az ami hiba lehet. Ezt muszáj lesz valahogy atlépned. Privit ha írsz dumálhatunk

2017. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Alex Fly ***** válasza:
62%
Ha örömlányhoz mész, akkor lesz szex. Csak pint az fog hiányozni belőle, amitől jó lenne...
2017. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Prostival is lehet jó a szex.De az elég ritka.Főleg ha soha nem dugtál még.Azt sem tudod mit csinálsz.
2017. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#16:

Nincs más lehetőségem a szexre.

2017. dec. 14. 10:43
 19/25 anonim ***** válasza:
Itt olyanok írják hogy milyen prostival akik még csak filmen látták olyat.Ahogy sokféle nő úgy sokféle prosti is van.
2017. dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19:

Mondhatod nekik.

2017. dec. 15. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!