Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan jó dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó dolog a szex, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Még sosem szexeltem, gondoltam kipróbálom egy örömlánnyal, hogy tényleg olyan jó, ahogyan lefestik. Nem akarok rendszeresen prostihoz járni, csak egy alkalom, utána visszatérek a maszturbáláshoz.
2017. dec. 12. 05:53
1 2 3
 1/25 Ramone ***** válasza:
86%
Nem annyira jó mint amennyire lefestik csak szimplán jó. De ha nem csinálod akkor sem leszel se több se kevesebb másoknál... A prosti csak pénzkidobás
2017. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Már miért lenne pénzkidobás? Megkapom a szexet. Nem beszélve arról, hogy az egyetlen opció nálam.
2017. dec. 12. 05:57
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Megkapod a szexet, hát nem.

Kapsz egy olcsó hamburgert, a többfogásos, desszertes vacsora helyett.

2017. dec. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3:

Na igen, de éhes ember ne válogasson. A hamburger is jobb, mint a semmi.

2017. dec. 12. 06:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól csinálják igen

De lehet nagyon rosszúl csinálni és akkor pocsék az egész

Két ember kell hozzá ès ennek a két embernek a másik örömét kell hajtani és nem a sajàtját önző módon

23N

2017. dec. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Volt hogy azt gondoltam túl van futtatva a szex. Aztán megismertem a páromat <3
2017. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, utolsó.
2017. dec. 12. 07:16
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor jó a szex, ha mocskosan művelik. 😉
2017. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ne menj prostihoz. Mindent meg fogsz kapni csak az érzelmeket nem. Én ugyan így gondolkoztam 1 éve mint te. Végül nem mentem el . Megismertem egy csajt, és jobb is ez így. 1000x jobb egy olyannal aki röl tudod h nem pénzért csinálja és még elis tudod hitetni magaddal hogy tényleg szereted.

Ja és ha meg azzal.jönnél hogy nincs lehetősèged ismerkedni:

Neten nagyon könnyen lehet csajt találni. 20 csajt bejelölsz kb facen kb 6 visszajelöl ha normális a profilod normális képpel(!). 3 mal beszélgetni tudsz 1 el talizol. Előbb utóbb összejön kb ez az arány. De ha ülsz összeroskadva és csak sírsz h "soha nem lesz barátnőd" és ebben annyira biztos vagy akkor tényleg az életbe nem lesz .

Pont szombaton talizok egy lánnyal. 2 napja ismertem meg. Mégis szombaton már ott fogom fogdosni :D

2017. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9:

Gratulálok hozzá.:)

Már próbáltam, sosem jött/jön össze.

2017. dec. 12. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!