Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális társkeresőt ismertek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális társkeresőt ismertek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A feleségem is az! Érdekel?
2017. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

első.

hahaha :D

2017. dec. 8. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó poén..😁 de engem igen...😁
2017. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
elkelt :D
2017. dec. 8. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Aszexuálisnak nincs szüksége társra.
2017. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Előbb utóbb úgy is szex lenne.

Minden kapcsolat egyik alapja a szex.

Lehet ideig óráig elmegy

De kb olyan mint amikor fagyisnál veszel egy gombóc fagyit. De csak a Tölcsért eszed meg.

Nem at igazi.

Mindenkinek szüksége van a testiségre ha nem is konkrétan rögtön szex. De ölelésre, puszikra csókokra simogatásra stb

Ezt mondom én úgy hogy egy trauma után úgy begordultam hogy nem gondoltam volna hogy valaha újra fogom kívánni a szexet vagy magát a Férfiakat. Nem gondoltam hogy leszek újra szerelmes és újra érezni fogom azt a vágyat hogy 2 test egybeforrjon. Mert Teljes mértékben megtagadtam a szexualitás bármilyem formáját.

23N

2017. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Facebookon van ott beírod és kidob pár magyar csoportot is
2017. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha a feleségemet valaki meg tudja dugni úgy, hogy saját önszántából ő is akarja, annak még az autómat is odaadom hozományként! :D
2017. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ajánl valaki esetleg priviben légyszi írj :)
2017. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

találtam párat, de sajna sok nincs

kedves 23/N válaszadó.


Nem olyan!

Ne keverd azt az esetet h te bizonyos ideig nem kívántad majd később ujra megkívántad.


Én soha életembe nem kívántam a sze.xet. Elzárkozom a csó.któl, attól h valaki hozzám érjem. Ettől függetlenül voltam férfiakkal, és szerettem őket annyira h sze.xeljek velük. És elhitettem velük h ez nekem jó, mert tudtam h ezzel örömet okozok a páromnak. Számomra ez egy olyan kellemetlen rossz volt amit meg kell csinálni, és el kelett visleni. Azért kelett elviselnem mert a kapcsolat alapja a sze.x de nálam nem igy van


Ez nem egy olyan opció h a fagyistól elkérem a tölcsért a fagyit meg ott hagyom.

Mert én a fagyit nem szeretem és a tölcsért igen.


Igénylem a kapcsolatot, az összebujást, a szeretetet, a szerelmet, de azt h sze.xeljek azt nem. Nekem az rossz érzés. Fájdalom és azt köszönöm nem kérem


Miért sze.xeljek? a páromnak hitessem el h jó miközbe szenvedek valójába és azt várom h mikor lesz vége és talán holnap nem mászik rám? ha ma tul vagyunk rajta? Mert én ezt érzem? te is ezt érzed?


A páromnak miért jó? Mert együtt van velem talán el is hiszi h jó velem, közbe pedig egy hazugság az egész mert szenvedek benne?

Ez lenne egy jó kapcsolat?


Mert én egy sze.xuális kapcsolatba ezt érzem, szerintem te nem, ugyhogy nem hasonló a helyzetünk, és soha nem is fogom akarni

2017. dec. 10. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!