Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dönthetem el magamról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetem el magamról, hogy aszexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a nők, lányok, szex, kapcsolatok, de képtelen vagyok kivitelezni bármit is. Van egy pont ahol minden megrémiszt és eltántorít mindenkitől. Nincs ez alól kivétel, egyetlen egy lány sem. Hiába halad jól a dolog, egyszerűen, besokallok és elkezdek félni, rettegni. Még nem is voltam senkivel éppen emiatt. Lehet aszexuális lennék? Mindig keresztbe teszek saját magamnak.


25/F


2017. okt. 24. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

"Érdekelnek a nők, lányok, szex, kapcsolatok"


Innentől tök mindegy, mit írsz, nem vagy aszexuális. Beszélj egy pszichológussal, vannak páran az országban erre a témára szakosodva.

2017. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

ez nem aszex, hanem csak béna vagy, nem tudsz túllépni a problémáidon.


Ha aszex lennél, akkor így kell elképzelni:

Már két hete nem volt magömlésed, szinte már robbansz és úgy érzed, hogy ma este biztos elsülsz álmodban.

Becsönget hozzád életed legszebb nője, tökéletes! Azt mondja, hogy "légy szíves, feküdj le velem, nem bírom már ki, szükségem van rád, kívánlak, tégy magadévá!" és már le is veti a köntösét, ott áll előtted teljesen pucéron, a mellét és a punciját fogdossa, a száját harapdálja és mindjárt leteper.

Te pedig csak annyit mondasz, hogy "kösz nem, nem kívánom a szexet" és rázárod az ajtót. Na akkor te aszexuális vagy!

2017. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha egy lány elküldi a pináját képen neked és áthív magához hogy szórakozzatok, te meg annyira magad alatt vagy, hogy a képre nézve elkezdesz undorodni és annyit írsz neki: nézd, jól ismerjük egymást, tudod jól, hogy nálam ez nem működik, légyszíves tartsd meg magadnak a hasonló képeidet. Sajnálom, szervusz. ---> Na egy ilyen szitu micsoda? ... true story

...

2017. okt. 24. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az aszexuális emberek is vonzódnak szexuálisan az egyik nemhez! Ez egy tevhit, hogy nem.

Sokan még maszturbalnak is rendszeresen.

Csupán megélni nem szeretnék a szexualításukat.


Ha valaki undorodik mindkettő nemtől az nem aszexualis, hanem beteg.

2017. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!