Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire értesz vele egyet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értesz vele egyet, amikor 25feletti szüzeknek prostizást javasolnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a nők nagy része ugyanolyan. 25 év feletti szüzeknek nem létezik az az Isten, hogy bármelyikük esélyt adjon, ezért csak a prostik jelentenek kiutat.
2017. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Több ellenpéldát is tudok. Az, hogy neked ez jelentette, azt el tudom hinni. De általánosságban amit írsz nem igaz.
2017. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Már annyiszor leírtam, de újra megteszem. A szűz személyiség amit nagy általánosságban nem tolerálnak a nők 25-30 éves férfiaknál.

Nem a szüzesség a gond, hanem a szűzesség elmére visszaható állapota + a kísérő körülmények. Anyukánál lakás, mamahotel, infantilis viselkedés, súlyos berögzülések, helyzetek téves értékelése és kezelése. A szüzességnél jóval nagyobb baj, ha valakinek kapcsolata sem volt egyáltalán, vagy akár nem is ismerkedett. Márpedig akinek volt valami kapcsolata az már szexelt is általában pár eset kivételével.


Ez egy nagy összkép, egy fal amit téglánként kell elbontani. A szüzesség csak egy tégla ebből... de ha kiütöd a falból, lehet leomlik az egész gátlásos szűz jellem, amit viszont tényleg nem tolerálnak a nők. Az a tini korban még elment, felnőttként már nagyon gáz.

2017. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tény, hogy én mindig inkább fiúkkal jöttem ki jól. (Van barátom már 2 éve). Lányokkal csak felszínes barátságaim voltam, mert valójában tudom milyenek. Amit fent is írtam inkább kolléganőimre vonatkozik, akikkel néha iszogatunk. Néha nagyon nem tetszik ahogy az egész témáról ondolkoznak. Nem mondom, hogy minden nő egy hülye p....csa, de maradjunk annyiban, sokat ismerek. Férfiakat se kell félteni azért, de én kevesebb fúrással és ármánykodással találkoztam. Amúgy ezt nem is pejoratív értelemben írtam, egyszerűen sokan ilyenek. Én is sokszor nem tudok logikát keresni az érzelmeimben. A férfiak sokkal racionálisabbak.
2017. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!