Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire értesz vele egyet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értesz vele egyet, amikor 25feletti szüzeknek prostizást javasolnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ki javasol nekik?
2017. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak alternatívaként hozzák fel.

Most ha ez a 25 éves srác félénk vissza húzódó nem mer nyitni akkor senki nemfog bele ülni a farkába. Max egy prosti. Jó pénzért.

2017. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

2-es fején találta a szöget.


Nincs értelme úgy élni ezt az életet, hogy egy hülye, nők által terjesztett dogma miatt, miszerint ciki meg gáz prostizni, kimaradjanak a félénkebb /szoc.fóbiás srácok a szexből.


Régén, a femináci korszak előtt (100 éve) megfogta apuka a kisfia kezét és elsétáltak a legközelebbi kupiba, ahol férfivá avatták a kis lurkót.

2017. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire.


Erre a kérdésre nem lehet röviden válaszolni. Ebbe az előző válaszolók nem gondoltak bele. Sok kérdéstől függ:


Miért szűz valaki 25 felett? Lehet, csak össze kéne szednie magát, változtatni pár dolgon, hogy változzanak a dolgok? Vagy csak egyszerűen nem talált olyan lányt, akivel szívesen elvesztette volna? Mert nem igaz az sem, hogy mindenki csak dugni akar. Van, akinek egy aktus sokkal bensőségesebb dolog és nem elég hozzá, ha a csaj bombanő.


Ha valakinek csak az a célja, hogy szexeljen és majdnem mindegy, hogy kivel, és az is mindegy, pénzbe kerül-e vagy nem, akkor tegye. De csak akkor ha nem lesz rosszul egy olyan csajtól, akiben naponta többször is más-más farok megfordul, ill. naponta más farok kerül a szájába/kezébe.

2017. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez egyéni döntés.

Ellenben aki tanácsot ad másnak, az vállalja a következményeket is! Ha a tanácsa az, hogy prostizzon, akkor annak a következményét, ha az a tanács, hogy gyakoroljon önbizalmat, akkor annak a következményét.


Tekintve, hogy egy alkalom szexuális együttléttől semmi nem fog megváltozni, legfeljebb az, hogy a saját félelmével tud szembe nézni egy alkalommal, inkább a háttérben lévő okokat bontanám ki.

Ha van oka, annak, hogy miért nem szexelt eddig és ezt ő magán kívüli okokra fogja, akkor inkább azt kéne feloldani. Ezek az okok nem fognak megszűnni, egy érzelmek nélküli dugástól.


A félelem kezelésére vannak hatékonyabb módszerek.

Önbizalom, önismeret, kommunikáció, ilyen témákban indulnék el, ha valakinek segíteni szeretnék. Ezeken könnyű csiszolni és hosszútávon máshol is szükség van ezekre.


#1 kérdése jogos: Ki javasolja és kinek? Mennyire megbízható, mennyire felelősségteljes a javaslat?


Mindezen által nem tartom cikinek a pénzért szexet. Másik oldalt sem tartom cikinek: 25éves korban az sem ciki, ha még nem szexelt valaki.

2017. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy 29 évesen az ember elkeseredik, mert a legtöbb nő kihasználta végül lepattintotta másért.


Szívét lelkét kiette volna az adott nőszemélyért de az cserébe semmibe vette. De az ember nem adta fel de mindig ugyanaz ismétlődött. PErsze nagyon vágyik a testiségre is de a szerelemre a romantikára mégjobban.


Gáláns nem sóher nem kifejezetten rossz képű mégis az emberben olyan önbizalomhiány alakult ki hogy lassan képtelen elhinni is hogy bárkinek is kéne és ne forgassuk ki a bárkit hiszen neki sem mindegy ki. Tud választani és úgy hiszi jól és abban igaza van hogy tudja kit képes szeretni tudja ki vonzza de visszafele nem jött le.


Mit lehet hát tenni?


Harácsolni hátha jobb lesz mert ha lesz a seggem alatt egy autó vagy egy lakás kicsit felértékelődök?


Nem tudom kezdem elveszíteni a hitemet magamban kezdem megbánni azt is hogy megszülettem.


Szépen kijöttem írországba dolgozni elérhetővé vált az egzisztencia illuziója pár éven belül.


Belülről mégis úgy érzem romokba heverek egy friss csalódás után.


Azt mondják az élethez szerencse is kell.


Mások úgy váltogatják gátlástalanul sok esetben érzelmek nélkül a partnereiket mint a zoknit.


De vannak akik egy lányért akár az életüket is odaadnák, de ez is kevés.


Nem nem nézem le aprostituáltakat, de fel nem foghatom ésszel szívvel a jelenséget.


Nekem minden nő aki tetszik egy kincs, és ha szimpatikus főleg. Alázzam hát meg magam és őt is?


Ha így kell lennie hogy egyedül haljak meg talán ez a sorsom, de én egy ilyen életet az ellenségemnek sem kívánnék.


Egész életemben próbálkoztam randiztam szimpatikus voltam 'sok barátom lett' akiket végsősoron hidegen hagyok.


Talán a külsőm nem a legmegnyerőbb de tőlem sokkal előnytelenebb' férfiaknak is van barátnőjük kapcsolatuk.


Talán egy pszihológus segítene nekem.. Talán.. Vagy csak mlyebbre süllyednék a sárban.


Én mindenesetre kívánok mindenkienk boldog kapcsolatot és viszonzott őszinte örökkétartó szerelmet.

2017. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen ez a te bajod utolsó, pontosan leírtad.


Amíg nem tudsz kemény kézzel, határozottan, férfiként bánni a szeretett nőszeméllyel, addig barátként fognak kezelni.


Melyik nő vágyna olyan társra aki kiszolgálja, meg kincsként kezeli? :D már a szavak kimondásától is mágnesként taszítod a nőket.

Nem megalázni kell őket, hanem férfiként viselkedni. Néha irányítani ha az kell, néha észrevenni a gyengédséget.

Nekik társ kell, akivel jólérzik magukat. Férfiként én sem akarok egy kiskutya, túlszerető, túlaggódó, túlféltékeny kislányt, aki a véleményét sem meri elmondani.

Legyen véleménye, határozott akarata, vitatkozzon, tegyen helyre néha ha kell. Egy nő kell, akivel megosztom a mindennapjaimat és feldobjuk egymásét. Ezt kapja cserébe ő is, nem talpnyalás.

2017. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem akkor volt a legnagyobb sikerem amikor megértettem ezt. Én is pont átestem ezen a fázison, csak aztán 25 felett elmentem prostihoz. Leszartam én már az elveket, meg morális kérdéseket. Dugni akartam. Megkaptam.

Rájöttem semmi extra, elkezdtem dolgozni magamon, keményebbé váltam. Már nem egy szűz kisfiú voltam, hanem egy férfi.

Meg is jött rá a siker, bár nem azonnal. Idő kellett mire rájöttem hogyan kell randizni pl.

A kapcsolat is teljesen más dolog. Nem azt mondom, hogy egy nagyképű f..sz lettem, de büszke vagyok amit elértem, (na nem a prostira, de az meg maradjon az én ügyem)

Megtanultam hogyan kezeljem a problémás helyzeteket. Megtanultam beszélni a nőkkel, és nem barát nyelven, hanem férfiként. Teljesen más amikor a papucs friendzone beszél a csajjal, vagy a férfi.

Ezt gyakorolni kell.


Nem késő sohasem elkezdeni, de ez vénszűzként erős falakba ütközős sztori. Hanyagold kicsit az érzéseket, meg az agyalást. Ne gondolkodj ennyit. Csináld ehelyett.

2017. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mennyire értesz vele egyet, amikor 25feletti szüzeknek prostizást javasolnak?"


Én 30 vagyok már, de már mivel barátnőm már lehet. Egyre inkább a prosti felé hajlok. Nem akarok szűzen megdögleni. Nem jókedvemben nyúlok ehhez a megoldáshoz.


Így is sz@r mikor rákérdeznek, hogy volt

már nőd, oszt le kell tagadni: mert ha ennyi idősen szűz vagy akkor rádszállnak.


Másik oldalon ott van: hogy ahogy halad előre az idő egyre kevesebb nő jöhet szóba (például: kizáró ok: gyerekes nő kapcsolatra... Más kölykét nem akarom nevelni plusz nem akarok apapótlék sem lenni. Ugyanígy nem kellene az alkoholista, drogos nő sem kapcsolatra)


elkeseredésemben fogok menni prostihoz.

2017. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Rájöttem semmi extra, elkezdtem dolgozni magamon, keményebbé váltam. Már nem egy szűz kisfiú voltam, hanem egy férfi. "


Akkor nem a szüzesség elvesztése volt a lényeg, hanem, hogy rájöttél valamire és elkezdtél magadon dolgozni és annak az eredménye?

2017. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!