Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lett ennyire népszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett ennyire népszerű ez a kikötözős szex téma? Tényleg ennyire tetszik itt ez vagy csak fantáziáltok róla?

Figyelt kérdés
F/33

2017. dec. 4. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig is népszerű volt, csak mostanában többet beszélnek róla. Az emberek kíváncsiak, szeretnek minden félét kipróbálni.
2017. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 János Gilján ***** válasza:

Minket sosem motivált a kikötözősdi.

Mivel teljes a bizalom a kapcsolatunkban, nem sokat adna az élményeinkhez, ha bármelyikünk ki lenne kötözve a feleségemmel. Mindössze annyi történne, hogy kényelmetlen lenne a kötél...

2017. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jó mert a másik fel uralkodik rajtad, alá vagy rendelve annak ki kiköltözött téged, így kedvére jatszadozhat a kedveséveL. Fantáziát okra bízom hogy mit.... vagy

Privin többet hogy mik a jó oldalai ha egy lánynak csinálom...:)

2017. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a alarendelt dolog is trendi lett. Egyetertek veled kerdezo. Sajat magamon tapasztaltam meg. Kb.pont az en korosztalyom szocializalodott szexualisan az alarebdelt kotozzuk es fenekeljuk dolgokon es emiatt en is allandoan erre masztiztam. Amikor kiprobaltam valahogy ereztem, hogy najoo mindenre nem kell rahuzni,hogy izgato meg szexi. Ha akarom ez is tudna az lenni, de felesleges es nem olyan jo,mellesleg a tartalma, hogy alarendelt legyek.... haat nem koszonom. Szeretek egyenrangu lenni.

es most johet a lepontozas 👍

2017. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem amióta érdekelnek a lányok ez vonz. A szürke 50 árnyalata egy vacak. Akinek ez jut eszébe a bdsmről azzal nem akarnék kapcsolatot.
2017. dec. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!