Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez más pároknál is így van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez más pároknál is így van?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolat még, 9 hónapja vagyunk együtt. Ha minden nap nem is, de az esetek 95%-ban szeretkezünk a barátnőmmel. Megfigyeltem, hogyha netán egy-két nap kimarad, akkor nagyon ingerlékennyé, feszültté válik, de miután újra együtt leszünk, egyből jobb kedve lesz, amolyan doromboló cicus lesz. Ennyire sokat számítana egy orgazmus? Mindketten 22 évesek vagyunk, és nekem ő az első, én neki már a harmadik vagyok.

2017. dec. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Minden nő ilyen. Látszik, hogy az első neked
2017. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki ,hogy egy orgazmussal elintézhető ez a „hisztis” rész... kismamaként jöhetne nekem orgazmussal a párom .. szegényt lehet jobban nyírnám mint igy a rosszabb napjaimon :D
2017. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sokat számít ezt magamon is tapasztaltam már.
2017. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyit bizony, főleg egy nőnél. Idővel majd látod, még ennél is többet, mindenhogy a kedvedben akar majd járni (elkezdi főzni a kedvenc ételeidet, stb.), de jaj neked, ha kielégítetlenül hagyod!
2018. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!