Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni a kutya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a kutya pózban felgyülemlő levegő ellen a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

Ha hátulról hatolnak belém, akkor ha kihúzzák, sajnos jön a "puncipuki". És ez baromira zavaró, kellemetlen. Pedig izgatna a kutyapóz, de életemben csináltam kb 3x emiatt. Próbálom kerülni, de ha nagyon szeretné a párom, akkor nem szeretnék nemet mondani, csak akkor sajnos ilyenek történnek...


Mit tehetek ellene?


2017. dec. 2. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
ne érezd kellemetlennek, teljesen természetes :-)
2017. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem tudsz tenni ellene. de amúgy nem te vagy a hibás hanem a párod, mert nem kell kihúzni telyesen a farkát mert akkor kepumpálja a levegőt aminek ki is kell jönnie.
2017. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
85%
ne foglalkozz ezzel,a kéjedre,élvezetedre koncentrálj!!
2017. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Kicsi a fütyi
2017. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
De ez nem gaz, ezert kar errol lemobdanod. Nem tudsz ellene tenni semmit, teljesen termeszetes. Mi max kuncogunk rajta egyet, es folytatjuk tovabb. Nekem sose jutott eszembe ezen szegyenloskodni, az elso szexnel is csak benyogtem meglepodottsegemben, hogy "ez nem onnan jott, ahonnan gondolod :D" es folytattuk tovabb. Nyugi, engedd el magad. Hozott mar ossze a sors paraszt pasival, vele kozoltem, hogy ne rajtam rohogjon, hogy ha o olyan szerencsetlen, hogy telekur levegovel, akkor annak valahogy, valamikor ki kell jonnie. Meg o szegyellte el magat utana.
2017. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, h akkor, abban a szituban ez senkit nem érdekel

tudja a pasi is, h a levegő jön, nem pedig fingassz

2017. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Velünk is történt ilyen, de igazából ez sem engem, sem a partneremet nem zavarta, ugyanúgy folytattuk, mintha meg se történt volna. Szerintem ne aggódj emiatt. 😊
2017. dec. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szokott ez zavarni de én azt hiszem megtaláltam a módszert. Nagyon egyszerű: a párod legyen közelebb hozzád. Mikor hátulról lök akkor a nagy "távolság" miatt a levegőt is magával tolja (ez a pumpa elve is) szóval beszéld meg vele,hogy szorosabban álnon és úgy csináljátok az aktust. Ha mégis úgyérzed nagyon eltávolodna,akkor told hozzá közelebb a hátsód.

Nálunk ez bevált,sok sikert nektek!^^

2017. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!