Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek aki egyszer megcsalt valakit, az mást is megfog?

Úgy értem, hogy pl. együtt van valakivel, de megtetszik neki más és akkor megcsalja vele, talán össze is jön a másikkal. Akkor egy idő után a másikat is megcsalja?



2017. nov. 29. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető. Én mindenesetre figyelnék az ilyenre.
2017. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. az emberek változnak (bár ezzel dr. House nem értene egyet)

2. az a valaki akit megcsalt és az akivel épp most jött össze nem ugyanaz a személy. Pl. lehet az elsőbe nem volt szerelmes még a másodikba meg az.


Konkrét eset nélkül kár ítélkezni, ha tetszik neked adj számára egy esélyt, ne a múltja alapján ítéld meg.

2017. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Elég esélyes hogy félremegy utána is
2017. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben. Mindennek oka van.
2017. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Minden eset más, és más.
2017. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt már bizonyította, hogy képes félredugni, a hűséget is bizonyítania kell, de szerintem aki egyszer képes volt rá, onnantól könnyebben megteszi bármikor, ha úgy van

persze maradhat hűséges, de elég nagy hazardírozás

2017. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki felre tud lépni az egyenlő azzal, hogy nem tiszteli embertarsat, én ilyen emberrel nem tudnék semmilyen viszonyt sem ápolni.
2018. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!