Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fenekelést, fojtogatást, kikötözést, és szeretem, ha uralkodnak felettem. De csak úgy, hogy a pasi csinál velem dolgokat, azt nem bírom, ha csicskáztatnak. Szóval leszopom meg minden, de senkinek nem akarok a kutyája lenni. Inkább az olyan "daddy" féle partnereket szeretem. Ez mennyire gáz? Durva szerintetek? Véleményeket kérek.
2017. nov. 12. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kedved egy kemenyet szopni? :)
2017. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi gáz nincs ebben, és nem is durva. egyszerűen csak leirtad hogy te mit szeretel/mire vágysz. találd meg mielőbb ezt a partnert!
2017. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Második, köszi!!


Amúgy szeretem is a partnerem apucinak hívni, ez nem gáz?

2017. nov. 12. 00:42
 4/16 RRR ***** válasza:
76%

egyik se az

neked ez jön be

..

2017. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos az apuci kifejezés! semmi probléma vele!
2017. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más és más amit szeret ez termeszetes :D
2017. nov. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus biztosan elmondaná, miért hívod a pasidat így. Ha még nincs gyereketek, mert akkor érthető, a gyerek szempontjából mondod. Apád szigorú volt hozzád? Esetleg éppen azt keresed a párodban?
2017. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom, mi miatt vagyok ilyen. Apám bántott, és soha nem is volt túl felelős es szerető apa.

Nem ez volt a kérdés, hanem hogy más emberek szerint ez gáz-e.

De azért köszönöm:)

2017. nov. 12. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, sejtettem, hogy a szerető apát "pótolja" a szerető-szeretett férfi.

Nem, semmi baj nincs ezzel, sőt. Minden jó, ami a kapcsolatot erősíti, pl. a becézgetés. Az amerikaiak tudják ezt, ezért mondják unos-untalan egymásnak, hogy szeretlek. Más kérdés, hogy ezzel devalválják a szót, és ezzel hatását veszti.

2017. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, viszont ez már más téma.
2017. nov. 12. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!