Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fenekelést, fojtogatást, kikötözést, és szeretem, ha uralkodnak felettem. De csak úgy, hogy a pasi csinál velem dolgokat, azt nem bírom, ha csicskáztatnak. Szóval leszopom meg minden, de senkinek nem akarok a kutyája lenni. Inkább az olyan "daddy" féle partnereket szeretem. Ez mennyire gáz? Durva szerintetek? Véleményeket kérek.
2017. nov. 12. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, kissé letapadtam az "apucinál", holott nem is az volt a kérdés.

Az én ízlésemtől távol áll az erőszak minden formája, én nem is tudnék megfelelni ilyen vágyaknak. De a közmondás szerint háborúban és szerelemben minden megengedett...

Egyetlen dolog. Egy picit úgy veszem ki, mintha a leszopás is a feletted való uralkodás eleme lenne. Ez ellen tiltakozom.


Most, hogy leírtam, el is gondolkoztam. Hiszen számodra épp a saját akaratodból megélt alárendeltség ad örömet. Ha így fogod fel, akkor megengedem, hogy az is rendben van.


A végén, nagyon halkan mégis kimondom, hogy bízom benne, a leendő gyermeked nem kerül hasonló helyzetbe, meleg szülői nevelést kap majd. :)

2017. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Addig nem szeretnék gyereket, amíg nem találok olyan párt, akiről biztosra tudom, nem tenne ilyet. És amíg én magam stabil nem leszek lelkileg. Szóval köszönöm, ettől nem kell félni :)

És köszönöm a választ.

2017. nov. 12. 20:35
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyébként az a vicces, hogy sokszor vágyom rá, hogy ne ezt akarjam, nem tudom ez érthető-e. Szóval tök jó lenne, ha lenne egy odaadó partnerem, aki nem egy bunkó. Az, amit én szeretek, általában azzal jár, hogy az illető egy bunkó :D

Volt, aki egyszerűen nem tudott különbséget tenni a szex és a mindennapok között, és megütött, ha összekaptunk. Volt, aki úgy döntött, hogy bármit mondok, én az övé vagyok... Akkor is, ha én épp nem akarom.

Szóval jó lenne nem ezt szeretni.. Remélem egyszer sikerül egy olyan embert találni, aki nem ilyen, mégis szeretni fogom.

2017. nov. 12. 21:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind igaz rám is, nincs ezzel semmi baj. Én is apucinak hívom a párom ha dugunk, lassan ő is így hívja magát pl "Na mit csináljon ma veled Apuci?" és nekem nagyon bejön :) semmi gond nincs ezzel, sok lány van ezzel így, és sok fiú szeret irányítani meg apuci lenni :) a lényeg, hogy a kapcsolat többi részén ne vegye készpénznek, hogy teljesen ő a főnök ;) 21L
2017. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#11-nek írom, hogy azóta megtaláltam azt az embert, aki nem bántalmaz sem fizikailag, sem érzelmileg, és teljesen passzolunk egymáshoz minden téren. Csak rátaláltam erre, és gondoltam leírom ezt, hátha érdekel. :)
2018. febr. 12. 16:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megírtad.

Lágy vele boldog, ameddig csak lehet!

2018. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!