Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak 30-40 körül Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak 30-40 körül Mit gondoltok erről? Nem kérek lenéző válaszokat

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem az interneten egy nős férfivel..

Nagyon sokat beszélgettünk..főleg ő kezdeményezett.

Aztán találkoztunk. Jó volt mind a kettőnknek. Aztán útánna 2 hétig nem írt. Megírtam neki hogy ez abszolút nincsen rendjén. Ha nem akar semmit,mondja. De csak annyit írt hogy folyamatosan gyötrődik. Hogy soha nem volt még ennyire bizonytalan..Nem tudja hogy szabad e. Hogy mit adhat ő nekem. Hogy milyen jogon zavarjon össze. Erre írtam hogy találkozzunk és beszéljük meg. Erre ő. Találkozzunk. Érdekes hogy azt mondod az én döntéseim rád is tartoznak. Vártam a ralit,de nem reagált semmire amit írtam neki. Aztán még írtam neki sokszor,de semmi. Már lassan 1 hónapja.

Miért??

Rosszat tettem?

Nem értem miért csinálja.


2017. nov. 13. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érteeed ? Csak egy dugásra kellettél.
2017. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled. Megakart dugni, ez sikerült is, többre meg nem kellesz neki. :D
2017. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez ennyi volt. Remélem megtanultad, hogy nős férfivel nem kezdünk.
2017. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Ehhez sem nős féfinek, sem 30-40 körülinek nem kell lenni, hogy válaszolni tudjunk erre. De mondd, hogy csak vicc, mert nem létezik, hogy ne értsd a szituációt. Vagy még szőke is vagy? Bocs, de nem fogom elmagyarázni azt, ami nyilvánvaló.
2017. nov. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1-2. Nem írta, hogy dugtak is. Csak hogy találkoztak és jó volt mindkettőjüknek. Hogy mi pontosan, azt nem írja a kérdező. Egy anonim oldalon oda lehetne írni, hogy "lefeküdtünk", mert így nevezik azt a dolgot.
2017. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem bántásként, de sok nő is gondolatolvasónak hiszi a pasikat... de, hogy a kérdésre válaszoljak, ha volt szex akkor egyszeri alkalomra kellettél neki. Az már egy másik dolog, hogy minek csináltál ilyet egy nős férfivel.
2017. nov. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Velem számtalan nő eljátszotta ezt, még az első találka előtt és ők, elvileg szinglik voltak. Üdv a klubban.
2017. nov. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá, hogy nős, vagy nem. Csak arra kellettél neki, most meg dobott. Hány éves is a kérdező?
2017. nov. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

1 csak egy lyuk voltál. Csak 1 ürítésre voltál jó . Csal 1 kaland voltál.


2 Megérdemled. Miért kezdtél ki egy Nős pasival.

Meg kuratod magad. Aztán pattintanak? És még neked áll feljebb,hogy miért?



Nevetséges,Szánalmas és Mérhetetlenűl Buta lány vagy.

Hasznàld a pici agyacskádat és ne csak annyit tudj hogy tolod a bugyit legelé és rakod szét a lábad mint egy szajha.

L/ 23

2017. nov. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés már csak ilyen. Tök mindegy, mennyit beszéltetek vagy találkoztatok már, a partnerjelöltek nagy része nem veszi a fáradtságot, hogy rendesen elköszönjön legalább, hanem egyszerűen megszakítja a kapcsolatot.
2017. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!