Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak 30-40 körül Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak 30-40 körül Mit gondoltok erről? Nem kérek lenéző válaszokat

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem az interneten egy nős férfivel..

Nagyon sokat beszélgettünk..főleg ő kezdeményezett.

Aztán találkoztunk. Jó volt mind a kettőnknek. Aztán útánna 2 hétig nem írt. Megírtam neki hogy ez abszolút nincsen rendjén. Ha nem akar semmit,mondja. De csak annyit írt hogy folyamatosan gyötrődik. Hogy soha nem volt még ennyire bizonytalan..Nem tudja hogy szabad e. Hogy mit adhat ő nekem. Hogy milyen jogon zavarjon össze. Erre írtam hogy találkozzunk és beszéljük meg. Erre ő. Találkozzunk. Érdekes hogy azt mondod az én döntéseim rád is tartoznak. Vártam a ralit,de nem reagált semmire amit írtam neki. Aztán még írtam neki sokszor,de semmi. Már lassan 1 hónapja.

Miért??

Rosszat tettem?

Nem értem miért csinálja.


2017. nov. 13. 00:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak szexre kellettél ( volna), vagy totál elbizonytalanodott, hogy belemenjen vagy, sem. Én is voltam utóbbi helyzetben, de hamar közöltem, hogy nem, mégsem. A csaj úgy megsértődött, hogy utána köszönni sem akart.
2017. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha egy házas férfinek rendben van a szexuális élete, az a büdös életben nem keresgél plussz nőt a vágyai kielégítésére. Az van, hogy a házas férfiak többségének egy kalap sz*r vagy pedig nem is létezik szexuális élete, így ők is csak a külső "munkatársban" bízhatnak. Tapasztalat.
2017. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Nos, ha kikezdesz egy nős férfival, akkor nem hinném hogy van okod sajnálni magad. Az valakinek a férje.

Egyébként sanszosan nem bírt ellen állni a kísértésnek, elcsábult, megrakta a kis se**ed, és sanszosan az ürítés után máris ellenérzései voltak. Nem akar többet, a feleségét akarja.

38 nős F

2017. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok előző hozászólást nem akarok ismételni de sajnos valóban ez pasikkal is megtörténik hogy a lány eltűnik egy randi vagy éjszaka után. Nem szép, de nem tudni mi történt meggondolta magát esetleg lebukott de ezek csak feltételezések, kérdés ha előkerülne újra akkor te igent vagy nemet mondanál-e kitartás
2017. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A házastársi hűség mégis erősebb volt benne.

Ennyi a történet.


Szerintem keress egy szingli fazont: ott nem kell megküzdeni efféle "konkurrenciákkal".

2017. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én mint nős férfi, nagyon egyszerűen látom a dolgot!

A pasinak kell egy kis kaland, mert éppen olyan szinten van a kapcsolata, meg is teszi az első lépéseket, de azután rájön, hogy ho-hó! ez komoly dolog és abba marad. Plusz kiveri a farkát vagy szexel egy jót a feleségével és így elmúlik a vágy egy új lányra.

Néhány nap eltelik, megint unatkozik és megint kanos lesz, megint rád ír.


Nem gondolja komolyan és nem akar semmi konkrétan, csak játszik veled amikor éppen kanos.

2017. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!