Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lány ánuszában élvezem a szexet, a hüvelyében meg le lankadok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 21:41
1 2 3 4
 21/33 xepi589 válasza:
18%

Meleg és ráadásul egoista vagy!!!

Olyan életelv, mely szerint az ember saját magát állítja tevékenysége, viselkedése középpontjába; olyan emberre jellemző magatartás, aki saját, önös érdekeit a társadalom, a közösség és mindenki más érdekei elé helyezi.


Read more: [link]

2017. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
51%

Hülyékkel ne foglalkozz!

Van egy rossz hírem.

Tényleg a puncival van a gond. Nem elég szűk, vagy a belsejében az elrendezés nem elég izgató.

Egyik csajomnak a nőgyógyász mondta, hogy olyan a puncija belül, ami ritka és nagyon jó érzést ad a férfinak.

Igaza is volt. Olyan punciban élvezet volt a szex.

Utána kifogtam azt amiről beszélsz.

Lófaszt sem éreztem és szakadt rólam a víz mire elmentem. A segge jobb volt...ezt az előtte lévő pasija is előnybe részesítette. Hamar találtam okot a szakításra... Ahány punci annyiféle. Kevés a jó....ha megtaláltad akkor becsüld meg.

2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem vagy meleg, csak a másik bejárat szűkebb.
2017. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
84%

Sajnos akkor a lánynak tág vaginája van. Ha szereted és nem akarod elhagyni, ezt meg tudod vele beszélni. De egyébként is.

Ha tág a vaginája az a gátizmok gyengesége miatt van, amiből később nagyobb gondok is lehetnek (gyermekvállalásnál, változó kor, inkontinencia kialakulhat)

De erre van megoldás, csupán gátizmot erősítő gyakorlatokat, intim tornát kell végeznie. Egyáltalán nem nehéz. Leginkább a Kegel gyakorlatok azok amik a legnépszerűbbek és legegyszerűbbek. De utána nézhet más fajta módszernek is. Létezik olyan, hogy hüvelysúly, amit már nem olyan könnyű megtartani, épp ezért erősíti az izmokat. Mindenképpen próbálja ki. Az intim tornát bármikor végezheti, akár megbeszélés, vagy utazás közben, mert nem látszik.

2017. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

Kriston intim torna.

Jobb, mint a Kegel.

Nem csak a gátizomzat, de a hüvely, a végbél és a húgycső körüli egyéb izmok erősítését szolgálja. Speciális gyakorlatok vannak aranyér, hüvely- ill. végbélsérv és még számos egészségügyi probléma esetén.

És egyébként férfiaknak is hasznos végezni, mert ugyan nem olyan könnyen, mint a nőknél, de náluk is meg tud ereszkedni az alsó tartóizomzat.

2017. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
11%
Meleg vagy
2017. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%
Miért hiszed, hogy a neten mindenki pszichológus vagy szexuológus?
2017. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
15%
Csak a kis farkú pasiknak jó az anál,mert punciban lötyögnek:D/Tapasztalat!/Utána pár napig fostam,úgyh a bélrendszeremnek jót tett!Mellesleg belegondoltatok kedves anál kedvelő fiúk és férfiak,h onnan jön ki a szar?Én ettől a gondolattól tuti lekonyulnék-mármint,ha pasi lennék!:/
2017. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
49%
kicsi a farkad, ez van. a nő hüvelyével valószínűleg semmi baj, csak kicsi farokra nagyon szűk hüvely kell. mondjuk egy 10éves kislányé XD
2017. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem jó ha túl szűk, akkor kidörzsöli.

Én inkább a nedvesség-, a kenőanyag- hiányára gondolnék.

Én pont azt élvezem a hüvelyben ha siklik benne a farkam, és lágyan masszírozza.

2017. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!