Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki sub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki sub hajlamú?

Figyelt kérdés

Voltam egy lánnyal aki szeret alárendelt szerepben lenni és jó lenne meg lepni a következő rendin valami újdonsággal...ő is kezdő meg én is ebben a stílusban.


Utóbb egy asztal lapjára kötözve lett le rendezve..fenekelés haj húzás , szem be kötés.


2017. nov. 29. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen én az vagyok
2017. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Wow, nagyon izgatót írsz. Ez nekem is bejönne. Becsüld meg nagyon ezt a lányt. Csikizd, izgasd, lúdtollal, tésztaszaggatóval, vagy szexshopban lehet kapni tűs kereket. Lehet, hogy gyertyával csepegtetés is izgatja.
2017. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Kurd meg a szajat s koronazd meg egy torokbaelvezessel.
2017. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Na az ilyenek miatt mint a 3. Válaszoló tart ott a bdsm kultúra ahol.


A fenekelés, haj húzás, esetleg viasz, jég, ilyen jellegű játékszerek jó ötlet lehetnek.

Fontos, hogy beszélgessetek sokat a témában, ki mit szeretne, hol vannak a határok. Haladjatok lassan és biztonságosan.

2017. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szeret nagyon durvulni...amugy nem a csajom meg valszínű nemnis lesz...csak olyan szex barát vagy mi ? :D

Bakker.. A viasz eszembe se jutott...az bejöhet neki ;)

2017. nov. 30. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!