Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavarnak a bőrhibák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarnak a bőrhibák szex közben?

Figyelt kérdés
A barátom háta bizonyos helyeken szemölcsökkel van tele. Szex közben nem merem őt megkarmolni nehogy kárt tegyek benne. Kicsit hülyén is érzem magam, amikor levetkőzik, mert ha simogatni akarom félek,hogy elakad benne az ujjam és az elég kellemetlen lenne nekem és szerintem neki is. A véleményetek érdekel, hogy belőletek milyen érzést váltana ki,ha a párotok háta ilyen lenne.

2017. nov. 27. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Pont olyan igénytelen mint a túlzott elhízás.

Elmegy, és leszedeti.

Nem olcsó mulatság, de megéri, és még esetleg megelőzhető vele a rosszindulatú daganat.

2017. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kinem fo$$sa le nem látod + minek karmolászni? Attól lesz szenvedélyes egy szex? Vagy csak egy fo$to$ film klisé ez?
2017. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg elég balesetveszelyes ha ilyen sok szemölcs van a hátán, es valóban el is rakosodhat, egy bőrgyógyászt érdemes lehet felkeresni.
2017. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Igényteleeeeen?????

Nekem is van kettő a hátamon! Nem szedettem le. Ezek szerint igénytelen lennèk???

Hmm. Érdekes!

28N

2017. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen szemölcseltávolító-gél,lehet, hogy a patikában odaadják recept nélkül is. Olyat nyomkodjál rá neki, amíg le nem esnek a hátáról. Ilyen kis tubusban van.
2017. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Engem zavarnak a bőrhibák, ez is zavarna mert undorító. Le lehet szedetni, aki lusta rá az igénytelen is egyben.

20/L

2017. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegyeim is vannak. Phejj ikkkkenytelennn :'D
2017. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!