Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön Molnár Zsolt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Molnár Zsolt az Ázsia expresszből?

Figyelt kérdés
Szerintem ő a legkedvesebb, legférfiasabb a műsorban, bár kinézetre nem az a tipikus 10/10es, de szerintem a jelleme ezt 100%osan kompenzálja.

2017. nov. 25. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nekem nem jönnek be az olyan ostoba nők, akik ilyen műsrokat néznek és még büszkék is rá.
2017. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
#1 Gondolom akkor a kaczor17(sic!) is hasonló elbírálás alá esik.
2017. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1,Na végre egy értelmes pasi :D
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert lenne az Ázsia expressz szennyműsor? Az egyik legértelmesebb az egész 10 év alatt. Mindig is érdekelt Ázsia kultúrája, es ebben a műsorban egy nagyon kicsit megismerem a kultúráját.
2017. nov. 25. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ne röhögtess:"D

Az elmúlt 10 év legértelmesebb műsora?

Az elmúlt 10 évben volt egy On the Spot széria(ami most is tart),akik egy csomó kultúrát,emberi történetet vagy éppen politikai történést megmutattak.

Volt egy Al Ghaoui Hesna,aki különböző témákat,mint pl a befolyásolást, a marketinget stb járta körbe szakértők bevonásával.

Volt egy Alinda vagy Arckép(Kadarkai Endrével),ahol minőségi portrékat nézhettél meg különböző közszereplőkkel a méda,kultúra és tudomány területéről is.

De a 10 évben még benne van Kepes Andás pár sorozata is pl a Világfalu,ahol szintén különböző kultúrákkal vagy éppen emberi történetekkel ismrkedhettél meg.

A színvonal itt kezdődik.

Az Ázsia Expressz max a proliknak érdekes meg ismeretterjesztő,mert a kulturális és lexikális tudásuk csak ennek a befogadására alkalmas,egy minőségi dokumentumfilmet,riportot vagy egy magas színvonalú beszélgetést már nem képes befogadni az agyuk...

És tudod,hogy ebben mi a legroszabb?

Az,hogy itt van egy csomó tehetséges és alkalmas ember,aki éveket tanul,és majd bele szakad a munkába,hogy minőségi tartalmat gyártson,de a kutya nem kíváncsi rájuk,Berki Krisztiánt meg mindenki ismeri,de miért is?Mert kiszolgálja azt az igénytelen tömeget,aki a nyálát csorgatja arra,hogy feneket lásson meg botrányokat olvasson pl Berki heréjéről,mert addig is nem kell szembenéznie azzal,hogy az élete egy darab szart se ér,mert semmit nem tud vele kezdeni azon kívül,hogy az alap biológiai ösztöneit kiéli és próbál már kipróbált mintákat megvalósítani.

És tudod,hogy mi ebben a legjobb?Ennek a rétegnek a kollektív szarása mindenkire élteti ezt a nyomorult rendszer,mert ahelyett,hogy jobb munkakörülményeket és joggokat követelnének maguknak,fellázadnának és megbuktatnák a politikusokat a korrupcióért,kikövetelnék,hogy a megfelelő emberek kerüljenek a fontos pozíciókba,kiharcolnák a szociálisan érzékeny kormányzást,aki nem hagy az út mellett senkit,azt teszik,hogy leülnek egy sörrel a tv elé és gondolkodás nélküól fogadják be a szennyt.

Aztán ha gáz van meg ugrik ki a kanapéból és megy bármilyen agresszív cselekdetet elkövetni az ellen,akire elősször rámutat az,akinek annyi esze van,hogy ezt az agyatlan tömeget irányítsa,és tudod kik ilyenkör az első áldozatok?

Azok,akik arra áldozták az életüket,hogy egy kicsivel is jobbá tegyük a társadalmunkat,azoknak az embereknek meg a köjkeineiknek,aki közben az Édes Életet meg a Való Világot nézték koszos pólóban röhögcsélve a kis panel ketrecükben..

2017. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*tegyék
2017. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az On the spot című műsort, és kifejezetten nem szeretem a való világhoz és ehhez hasonló elképesztően buta műsorokat, de az Ázsia Expressz szerintem tenyleg szórakoztató, olyan módon is, ahogy a kérdező leírta. Rengeteg olyan dolgot tudtam meg ázsiai népekről, amiket eddig nem tudtam, és néhány kivételtől eltekintve, a párok is jól lettek összeválogatva (most sem feltétlen az IQ szintjükre célzok, hanem dinamikus a játék és méltó ellenfelei egymásnak).
2017. dec. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!