Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális segédeszközként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális segédeszközként a zsanéros bilincs jobb, vagy a láncos?

Figyelt kérdés
Nő lenne vele "büntetve".

2017. nov. 25. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam volt már mindkettő. A zsanéros jóval kevesebb mozgást enged.

Létezik teljesrn merev bilincs (TCH rigid handcuff), az még kevesebbet.

Ha még nem volt megbilincselve a hölgy, kezdjétek láncossal. Ha az már jól megy neki, jöhet a zsanéros.

2017. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szexshopos, láncos, vésznyitós már volt rajta, de olyat akar, amiből nem tud szabadulni magától.
2017. nov. 25. 10:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
vadászboltban/fegyverboltban tudsz venni olyant, amin nincs nyitó és láncos
2017. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexshopos bilincs már volt a hölgyön, akkor a valódi láncos érzetre ugyanolyan. Csak a tudat más, hogy abból nincs szabadulás. Valamint nem esik szét pár hét alatt, hanem hosszú ideig játszhattok vele.

Szerintem a barátnődnek zsanéros kell!

Merev még nem volt rajtam, de kipróbálnám.

2017. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ramone ***** válasza:
85%
Mi rókacsapdát használunk
2017. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Haverom kommandós és zsanérossal eltörték egy gyanúsított csuklóját.

Komoly bajuk volt belőle.


Ugyanebből a szempontból a láncosat ajánlanám játszadozáshoz.

Persze ha a lánynak bejön és nagyobb korlátozást szeretne még mindig be lehet szerezni egy zsanérosat.


Én jobban szeretem a lányt láncossal bilincselni és plusz egy lánccal kicsit felhúzom a hátrabilincselt kezét és rá tekerem a nyakára.

Így nem tudja előre húzni a lábai alatt.


Olyasmi mint a "reverse prayer" de azért annyira nem durván.


[link]

2017. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az amelyiken nincs "Majrégomb" azaz CSAK kulcsal nyitható

23N

2017. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A zsanéros sokkal izgalmasabb az tény, viszont nagyon észnél kell vele lenni, mert balesetveszélyes.


Csak elölről adhatod rá, hátul nagyon kockázatos (rádől, ráfekszik és kész a baj)


- Viszont imádom a kezébe adni a kulcsot, hogy most légy ügyes kicsim.

Ha kulcslyukkal a felkar felé adod rá a , bizony nem tud kibújni a karperecekből, max nézegetheti a kulcsot, rázhatja, de ennyi


A bokájáról se feledkezz meg,jobb a teljes kiszolgáltatottság :-)))

2017. nov. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #6-os írja, a zsanéros bilincs nagyon hatékony, ha testi kényszerrel kell a delikvensre tenni. Ha az egyik kézen már rajta van, feszíteni lehet vele. Ha nagyon ellenáll, lehet törés a vége.

#8-as-hoz. Rajtam sokat van hátul a zsanéros és még semmi sérülésem nem lett tőle. Kétféleképp is rám tudja tenni a barátom: párhuzamosan tartott kezekkel vagy egymással szembe "befűzve". Mindkettő más érzés. Igen, lábbilincs is kell.

#7-es! Egyetértek! Valódi bilincs, nem szexshopos gyagyi.

2017. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a zsanérost nem kedvelik annyira, mint a láncost. Lehet, hogy csak a színe miatt, mert a zsanérosom matt fekete, viszont a láncosom csillogós.

Ráadásul egy szorosra kattintott zsanérosban nem nagyon lehet virgonckodni.

2017. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!