Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert szamit annyira a szepseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szamit annyira a szepseg? Egy szep novel jobb a szex?

Figyelt kérdés
Mindenki el van,hogy O szep not akar stb...mivel jobb az agyban egy szep novel,mint egy kevesbe szeppel?

2017. nov. 21. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha fadarab akkor legalább a látvàny nyújtson némi izgalmat.
2017. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Akibe szerelmes vagy azzal a legjobb az ágyban. Ha nem vagy az, akkor csak a szexuális vágy hajt. Szexuális vágyat meg könnyebben érzel szép nők iránt.
2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Tooru!!! Én kajak beszarok rajtad néha :DDDDDDDDDD

N28

2017. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Köszönöm az elismerést :D
2017. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nincs olyan hogy szép vagy kevésbé szép. Kinek mi jön be. De az kell hogy ha ránézek felálljon mert anélkül nehéz lenne..... 34F
2017. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A szépség bevonz! Aztán vagy összejön vagy nem.

Én már jártam így! Nagyon szép volt, nagyon bejött, rárepültem majd baromi nagy csalódás, mert az ágyban egy nulla volt!

2017. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta kérdés!!! Figyelj, az esztétikum mindenki számára létezik. Azt is megfejtették már, hogy az agy mitől/ hogyan " lát" szépnek valamit/ valakit. De nézzük úgy: te felhúznál egy ruhát, ami számodra undorító? Nem. Na így működik...
2017. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Én nekem eddig a legrondább nő adta a legtöbbet tehát baromság amit írsz ! 38f
2017. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
főként természetes szelekcióról van szó. fejlődés, nemesítés, evolúció. Mindegy minek hívod. Tudatosan, vagy tudat alatt fitt, termékeny, jó megjelenésű párokat keresünk. És nem kell a divatlapokra fogni, nagyon is sok marketing trükk a biológián alapszik. Nem fordítva.
2017. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2018. jan. 2. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!