Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan nok velemenye es tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nok velemenye es tapasztalata erdekelne, akik jartak mar ferfi prostitualtnal. Milyen egy ilyesmi "talalkozo"?

Figyelt kérdés
Velemenyek, picsogas, ferfiak valaszai nem erdekelnek. Megerteseteket koszonom.
2017. nov. 22. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt senkim, ezért kipróbáltam. Ha képes vagy érzelmek nélkül szexelni, akkor isteni érzés tud lenni.

Szerencsére nekem jó tapasztalatom volt, a pasi sportos, igényes és nagyon tudta mi kell a nőknek.

2017. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szsr volt
2017. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfiak próbálnak úgy tenni, mintha érdekelné őket a nő: pl. bókolnak is, és odafigyelnek az előkészítésre.

Ugyanúgy, mint a hasonló nők, akik úgy tesznek, mintha elbűvölné őket a férfi.

2017. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam de nem volt jó. Pl. nekem nem volt jóképű, nem tudott jól ujjazni és a találkozással is gondok voltak, meg nem úgy történtek dolgok, ahogy megbeszéltük.
2017. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Igazán nem kötözködni akarok de fogalmam sincs hogy lehet ez hogy egy nő fizet valakinek ezért mivel én férfiként ha csak szexet keresnék bármikor találok erre partnert akkor felfoghatatlan számomra hogy egy nő akinek tized annyit sem kell tennie érte hogy nem talál szexpartnert !? 38f
2017. nov. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy kipróbáltam mit nem lehet ezen érteni? Amúgy meg tényleg nem lehet normális szexpartnert találni.
2017. nov. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egy nő fizet valakinek"

Ne 20 éves nőt képzelj itt el.

2017. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztonságosabb egy hivatasos egy olyannak, aki csak ra akar jonni, évek utan tud-e vajon szexualis kapcsolatot letesiteni....
2017. nov. 23. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!