Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a tapasztalata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Valaki latott mar errol az oldalrol lanyokat? ( nem ismerkedes celjabol!!!) De kivancsi vagyok hogy itt h neznek ki azok a lanyok/nok akik szoktak itt valaszolgatni
2017. szept. 27. 23:46
 1/9 Ramone ***** válasza:
100%
Láttam már párat de elég megosztó... Volt egy kettő amelyikkel simán bevállaltam volna ezt azt de volt olyan is amelyiket bottal se piszkáltam volna meg
2017. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
volt innét két szexpartnerem
2017. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyenek voltak..?
2017. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 csodás nővel is találkoztam, két huszonévessel, egyik szexkapcsolat lett, másik jelenleg is a párom, a 3. nő egy milf, imádom :)
2017. szept. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

1 lánnyal találkoztam.

Szerintem csak rajtam múlt hogy nem dugtunk, pedig nem volt rossz nő, 10/7.

Másrészt egyébként valóban megosztó, mert vannak fent tényleg olyan nők, hogy megőrülsz, illetve vannak kevésbé szépek.

2017. szept. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

innen elég sokat láttam már szerintem vagy 50 körül

párral találkoztam, volt kapcsolat is...

ha csak a külsőről kell beszélni, akkor főleg átlagos lányok voltak, de volt köztünk 1-2 nagyon szép arcú

a belső viszont nagyon változó...


24F

2017. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Akik azt válaszolták, hogy találkoztak, meg kapcsolat. Hogy jöttetek össze velük? Itt a legtöbb lány igazi bunkó misspics@, akik 2 üzenetváltás után arra sem képesek, hogy annyit írjanak: kocc. (És nem, nem én vagyok bunkó. A való életben napokat-heteket tudok lányokkal beszélgetni, de itt nem. Az összes vagy egy bunkó proli, vagy valami mindnek férje van meg gyereke, de még a 20 évesnek is...)
2017. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:

nem tudom te milyen csajokkal beszélgetsz, vagy milyen a stílusod, de én alig futottam bele gyökér csajba, szerintem már 200 fölött is van ha nem több akikkel beszélgettem írásban, vagy más módon innen és szerintem 10 alatt van a gyökerek száma akikbe belefutottam


ismerkedni ismerkedtem itt, jó páran lekoppintottak engem is, főleg képcserénél :D de én direkt hátrányos képpel toltam


rengeteg csajjal el lehet beszélgetni normálisan, de ne akard rájuk kényszeríteni magadat

volt olyan idősebb nő akinél egy poénból több hónapos levelezés következett

van akivel kevésbé lehet viccelődni, van akivel nagyon is

sőt van olyan is akivel még erotikus témákról is simán el lehet beszélgetni (a többség ilyen), nem csak tapasztalatokról, hanem vágyakról, elképzelésekről

volt egy lány aki például arról csinált nekem képet ahogy az egyik elképzelésemet megvalósította

ne nyálcsorgatva, kiéhezett módjára írj, ne a bugyijukba akarj bejutni azt úgy is levágják

tényleg beszélgetni akarj velük, fontos a humor, vagy ha olyan a hangulat, akkor meg a megértés!

volt akivel éjszakákat beszélgettem át telefonon mikor milyen témákról, de ilyet más oldalakon is ismertem meg

vagy te fogtál nagyon mellé, vagy a stílusoddal van gond

2017. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 lányt ismerek innen úgy, hogy láttam is őket. Teljesen átlagos nők.
2017. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!