Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy azt mondják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy azt mondják, hogy a kis pénisz is elég, míg az én lankadt farkam kicsúszik?

Figyelt kérdés
Nincs nagy farkam, de hús és nem vér. És 12 cm lankadtan, 14 fél mereven. De mindkettő esetben kicsúszik a hüvelyből... Akkor, hogy lenne elég egy 12-13 cm-es pénisz?
2017. nov. 20. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
12 cm neked FULL lankadtan? Milyen lőcsös, húspénisz, lókolbászod van neked? Nekem lankadtan 7-8 cm és az nő meg 17 cm-re aztán.
2017. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak 16-ra nő végül... De amúgy ja, nincs nagyon nagy méretbeli különbség lankadt és merev között nálam.
2017. nov. 20. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy 12-13 cm-es pénisz MEREVEN tökéletesen bemegy, maximum akkor nem ha béna a pasi...

Egy lankadt fax bármekkora, nem megy be, kicsúszik. Minek próbálkozol lankadtan betenni? Abból a nő semmit se érez...

2017. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De elmahyaráznád ennek a fizikáját, hogy miért van ez?

Amúgy azért próbálkoznék olyan 60-70% merevséggel, mert a gumitól lankadok...

2017. nov. 20. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A 3-as jól írja, hogy egy lankadt vagy fél lankadt leginább egyáltalán nem megy be.


Azért nem, mert puha. Nincs "hegye", nem "egyenes".

Emlékszel mikor a Harry Potter 2. részében, a Titkok kamrájában Harry-nek eltüntették a csontjait?

[link]

Ennél jobban nem tudom hogy lehet elmagyarázni röviden.


Akkor találj olyan lányt, aki kapcsolatban hajlandó tabit szedni. (Nem olyan nehéz, a nők kétharmada csinálja kb)

2017. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nincs farkam, honnan tudnám hogy miért működik így? :)

Amúgy azért mert ha merev, tehát kemény, akkor könnyen be lehet hatolni, mozgatni azt, de ha lankadt, akkor van hogy be se megy mert annyira puha, hogy ide-oda csúszkál. Mozgatni meg pláne nem lehet, mert a nő nedvessége inkább ront a helyzeten.

Azt tudom tanácsolni hogy mond meg a barátnődnek hogy szedjen fogamzásgátlót, de ha nem akar, ne eröltesd, végülis fejben dől el az egész, ha végig arra gondolsz miközben felhúzod a gumit hogy semmit se fogsz érezni, akkor persze hogy lelankad. Gondolj arra hogy a nőnek kb. ugyanolyan jó érzés (mi nem igazán érezzük a különbséget, max mi is fejben)!

Van Ulta Thin óvszer is, abban kéne hogy érezz valamit....

2017. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az s baj mekkora. Hanem hogy nem kemény.
2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dugtam 12 centis farkú férfival, de az úgy állt, hogy el tudott rendezni, elhiheted.
2017. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!