Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet merevedési gondom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet merevedési gondom? 19 eves vagyok.

Figyelt kérdés

Első szexnél elég nehezen állt fel és csak oráltól tudtam elmenni végül...


Maszturbálásnál nem szokott ilyesmi lenni, illetve van hogy az utcán egyszerűen a látványtól feláll(na ha nem terelném másra a figyelmem direkt).


A másik, hogy valahogy alig éreztem valamit. (Buliban voltam csajjal, nem barátnő)



2017. nov. 20. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Ha gumiban csináltad akkor nem csodálom hogy nem éreztél semmit...
2017. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gumiban csinaltuk, de az a baj, hogy valahogy az orálnál sem éreztem sokat. A maszturbálás intenzívebb. Arra is gondoltam, hogy lehet az ivás miatt, bár nem voltam részeg (2 sört ittam meg egy felest)...
2017. nov. 20. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

1. Tul sokat maszturbalsz, csak extrem helyzetek izgatnak fel, hozzaszoktal a kezedhez.

2. Alkohol tompit, erzeketlenebb leszel tole.

3. Teljesitesi kenyszer, lampalaz.

4. Durex ReelFeel-t hasznalj.

5. Kotodes hianya a szexpartnerhez

2017. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés nő tud jól szopni.

Én a hideg szájuakat nem szeretem, azoknál tényleg nem sokat érezni.

Az a legjobb akinek forró belül a szája, sajnos ez csak akkor derül ki ha már bekapta...:)

2017. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg kicsit izgultam... Azt viszont nem tudom, hogy sokat maszturbálok e, mi az átlag? Én nem minden nap szoktam, hanem úgy 3 naponta, de akkor 2x-3x.


Valamint ami zavaró volt, hogy valahogy olyan volt mintha kevés nyála lenne szopásnál, na mind1.

2017. nov. 20. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Két ok lehet. Vagy túlparáztad, vagy nagyon hozzászokott a műszered a saját kézi technikádhoz és nem azokat az impulzusokat kapta ( erre még a gumi is rátesz). Nem gond, mindenkivel előfordulhat ilyen...
2017. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mi lenne a megoldás, ha a probléma az hogy a saját technikámhoz szoktam?
2017. nov. 20. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Megtanítod a lányt arra hogy neked hogy jó.

Mindenkinek más kell gondolom.

Én nemrég jöttem össze egy nővel, és tanítgatom.

Fejlödőképes, de még nem az igazi..:)

2017. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tanítgatni csak akkor tudod, ha hosszútávon a csajjal vagy...

egy éjszakás kalandnál irányíts te, aztán nem lesz ilyen probléma. Ha nem szop jól, akkor dugd meg a száját.

20/f

2017. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon a kezedhez vagy szokva,azért ha ki is vered,nem kell egész nap azt csinálni,jó,hogy nem óránként csapod ki.

Vissza kell magadat fogni,pár hétig ne maszturbálj,csak szex legyen.

2017. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!