Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg működik pénisz növelő szerek?

Figyelt kérdés
Annyi helyen láttam már érdekel mit gondoltok.vagy tapasztalatok is érdekel

2017. nov. 19. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a péniszpumpa valamennyit dob, de csak ideiglenesen.

Ami tartós az az, hogy barnazsírral vastagítják, illetve hosszabbításnál van az, hogy valami izmot elvágnak, amivel vagy 2-4 centi nyerhető, de többet nem fog állni a farkad(merev, kemény lesz), nem fog felállni 90 fokban a testedre, hanem erektált állapotban lefelé fog lógni.

2017. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még jó hogy én nem akarom.csak annyit látok minden dolgokat krém tabletta stb
2017. nov. 19. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még ilyen krémet, tablettát, és egyéb csodaszerként hirdetett akármit, mert nem hiszek bennük. A méretemre eddig nem érkezett panasz. Ami fontos, használni tudd, ami van, és akkor nem lesz panasz a tiedre sem.
2017. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg működnek: a farkad ugyan nem nő meg, de a "feltaláló", kereskedő vagyona igen.
2017. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hatásos mintha egy teától várnád hogy lefogyj mert rá van írva hogy fogyaszt :)


Péniszpumpa meg szerintem nagyon röhejes meg rövid ideig tűnik méretesebbnek egy picivel mivel feltódul teljesen a vér...de nem maradandó

Farokgyűrű ugyanez, én ezt próbáltam. Igaz hosszra nekem eleve átlagos viszont átlagosnál vastagabb kíváncsiságból vettem ilyen gumigyűrűt. Mivel vastag eléggé jobban szorított meg kieresedett kb fájt. Hamar le is szedtem, meg mivel elszorít élvezni se tudsz igazán jól

2017. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy működik. Nem látod a metrón, hogy mindenkinek hatalmas fsza van... Azon támaszkodnak.
2017. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd amikor milliós tömegű, hálaimát rebegő flagelláns meneteket látsz a feltaláló háza felé zarándokolni, majd amikor minden gyógyszertárban, benzinkúton, élelmiszerláncokban a feltaláló életnagyságú aranyszobra áll, majd amikor világszerte hanyatlik a gazdaság, mert a a nők nem mennek be dolgozni, inkább apuci cerkájával játszanak, akkor kezdhetsz reménykedni, hogy valami van.
2017. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!