Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbált már valaki pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atraktra kérdése:

Próbált már valaki pénisz növelő kapszulát, zselét, krémet, bármit?

Figyelt kérdés
Nem olyan kommenteket várok hogy pénzkidobás, ilyen nem létezik, hanem arra vagyok kíváncsi hogy valaki próbált már ilyet, rendelt már valaki ilyet?
2016. máj. 29. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen sokan bedölnek neki, és semmi haszna csak pénzkidobás szeritned ha működne akkor ennyien leélnék az életüket kis farokkal?
2016. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mintha annak a híve lennék hogy biztos hogy létezik ilyen, de ha nem eleve elutasítja az ember, mert megvan róla győződve hogy nem létezik ilyen, akkor azt se hinné el ha valóban létezne ilyen nem?
2016. máj. 29. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha létezik is biztos, hogy tönkrebassza a szöveteket, szóval nem ajánlom!
2016. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Probáld ki. Tényleg hülyeség itélkezni valami iránt amit nem ismerünk..

Én a beauty breast mellnövelő kapszulát probáltam ki és nekem bevált :D 3honap után 1 kosár mérettel nagyob kb, még szedem hátha lesz nagyobb, de elégedett vagyok vele igy is.

2016. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Látjátok gyerekek? Ezért kell figyelni biológia órán. Ha nem tanultok, akkor ti is tízezreket fogtok kidobni a semmire
2016. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez olyan szomorú hogy akkor mindenkinek bele kell törődnie a saját méretébe
2016. máj. 29. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, mekkora van neked? :D

Lehet hogy nőni fog még ;)

lehet élvezni kicsivel is nem igaz hogy csak a nagy a jó

én pl a nagyot utálom mert fájt stb

2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Átverés, vagy nincs az az ember aki komolyan gondolja hogy ezek működnek.
2016. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én péniszpumpát próbáltam, nagyobb lett, de már nem tud úgy erektálódni, puha marad. Nem ajánlom senkinek!
2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:

Én a barátnőm kezét próbáltam, meg persze mindenestől a csajszit, eddig 100%os a hatékonysága, minden eddiginél nagyobb!!


26/F

2016. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!