Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbált már valaki pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atraktra kérdése:

Próbált már valaki pénisz növelő kapszulát, zselét, krémet, bármit?

Figyelt kérdés
Nem olyan kommenteket várok hogy pénzkidobás, ilyen nem létezik, hanem arra vagyok kíváncsi hogy valaki próbált már ilyet, rendelt már valaki ilyet?
2016. máj. 29. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor add már kölcsön a barátnődet haver :)
2016. máj. 29. 21:40
 12/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Bocs, de egy önző g_ci vagyok.


Viszont, tudok adni egy tanácsot: látogass gyülekezeteket, elképesztően nagy kiaknázatlan terület!!!

2016. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már több fele tablettát és krémet használtam,mert a 15 centis peniszemet rövidnek találtam!Most értem el/3 hónap alat/17,5 centire nőtt meg!Ajánlom mindenkinek,akinek 11-14 centis a farka!Valóban működik!Kitisztjak az ereket és megnyujtjak,kitagitjak a barlangos testeket.Ettol nyúlik és vastagok a himtagotok!
2022. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!