Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek mi segített,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mi segített, hogy a ciciteket (méretre vagy külalakra) elfogadjátok olyannak, amilyen?

Figyelt kérdés

Nekem 75B de nagyobbat szeretnék, ezek túl kicsik 24L


NEM KÉREK PRIVÁTOT!



2017. nov. 16. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Józan ész talán?
2017. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden természetes mell szép. Szerintem örülj neki nagyon, és találd meg azt, aki veled együtt szeretni fogja.
2017. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nagy. Én bármit megadnék egy olyan cuki ciciért, mint ami neked van. :D

Mert ezekkel borzalom: nem lehet hason aludni, ha garbót veszel is, akkor is megszólnak h qvásan öltözködsz(kajak), ami hasba, derékba tökéletes, mellen feszül, vagy fel se jön. Ha mintás, akkor mindennek elnyúlott ufó feje van.

2017. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 75/A

Soha életemben nem volt vele semmi bajom,hogy ekkora a mellem.

A pasiknak is tetszeni szokott általában,aki meg azért nem szexel vagy akar párkapcsolatot velem,mert ilyen a mellem az elhúzhat a francba,mert éretlen kölyök...

A nők vannak erre csak rákattanva.Ne olvass annyi szemetet meg ne foglalkozz a reklámokkal és máris nem lesz semmi gondod....

2017. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom de éjfélig még egy öt hat melles kérdés legyen.
2017. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az eszem. Meg mondjuk az is segitett, hogy semmi baj veluk.
2017. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tinikoromban túl nagynak és formátlannak tartottam a melleim. Aztán mikor szexuálisan aktív lettem minden pasi meg volt őrülve értük. Szóval szép lassan elhittem, hogy szépek.:)
2017. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy sokkal többet ki lehet hozni akis mellekből. Nekem 75A. Simán vehetek fel bralette melltartót, de akár melltartó nélkül is van tartása mindig a mellemnek. Sokkal érzékenyebb mint a nagymellű barátnőké az elmondáso alapján. Vehetek vel testhezálló inget/felsőt anélkül, hogy szorítana mellben vay lepattanna róla a gomb. A füdőruhából még sosem kaandikált ki jobban a mellem mint kellene neki, több fazon is van szerintem. Tudok hason aludni, és nem lötyög futás közben (pl busz után) sportmelltartóban meg még annyira sem. (sportolákor nyilván) Konkrétan ismerek olyat akinek akkora a D-s melle, hogy nem látja a lábát. Na most ezzel sincs bajom. Soroljam még? :)
2017. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Én rakattam a mellbimbómba egy piercinget és máris megszerettem őket. Mondjuk azóta már kivettem, de már nem izgulok ilyeneken.
2017. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem 80/B, elég korán, 9-10 évesen kezdett el nőni, 14 éves korom óta ekkora.

Mindig azt mondtam, hogy nem akarok nagy melleket, mert azzal csak a gond van(nővérem, anyám, nagyanyám panaszáradata alapján), 12 évesen hisztirohamot kaptam, ahogy belelendült a növekedésbe. + az se nyugtatott meg, hogy a családtagjaim mondogatták, hogy biztos szép nagyok lesznek, tetszeni fogsz majd a fiúknak(ami persze jó, de, ha egyszer nekem nem tetszik a nagy...).

Aztán 1,5 éve beállt erre a mostanira és kb elégedett vagyok vele. Ha akarom, kiteszem közszemlére a dekoltázsom, ha akarom el is rejthetem, nem nagy, de kellően domború, hogy 100 méterről is lássák, hogy csajszi vagyok. Könnyű rá ruhát, melltartót találni, nem zavar sport közben és melltartó nélkül is tök jól elvagyok itthon.

2017. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!