Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya lányok, ti elfogadjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok, ti elfogadjátok hogy csnyák vagytok és kapjabemindenki aki olyan felszínes hogy csak ez érdekli, vagy sminkeltek stb és próbáltok megfelelni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A csúnyaság objektív.Magasról lesz * rom ha valaki csúnyának mond,az ilyen beszéljen a seggemnek az vevő a sz * rságokra.Nem teszek semmit azért hogy másnak megfeleljek,csak magamnak kell megfelelnem. 21/L
2016. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
#1 Hidd el, nem a csúnyaságod miatt nem kellesz a fiúknak! :)
2016. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Bírom amikor ezek a rusnya dögök is a jó pasikra nyáladzanak és mindenki felszínes aki lesz***ja őket.
2016. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ketteske gondolom akkora online pszichológus vagy,hogy már látod is magad előtt,hogy az életben is mekkora bunkó és/vagy flegma tajparaszt vagyok.Nem vagyok ok nélkül kedves.Nem tetszik?Nem az én problémám.
2016. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettes sírok:DDD


Az szubjektív, hogy kinek mi a csúnya. Nekem pl. Minden barátnőmre azt mindták a barátaim, hogy mit látok benne, ledig arról lassan mindenki elfeletkezik, hogy a külső nem minden ...

2016. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. A csunyasag nem objektiv hanem szubjektiv. Nem kell pszichologusnak lenni ahoz hogy valaki rajojjon milyen sertodott stilusod van.
2016. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 2 felé osztanám a csúnyaságot: tudsz ellene tenni vagy sem?

- Azok akik ha akarnának sem tudnának tenni a csúnyaságuk ellen azok igen is vállalják fel magukat és fogadják el magukat (pl. Genetika, csontozat stb)

- Akik csak "lusták" és azért csúnyák azok meg fogják be a szájukat vagy tegyenek ellene. (Pl csúnya zsíros haj, rossz fogak (fogszabályzó), elhízott mert fagyit zabál minden este, teli van pattanással mert chipsen él stb)

2016. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az első verzióról beszélek utolsó hozzászóló: ha nem valami szép az arcom genetikailag, de sminkkel "tudok ellene tenni", viszont a smink öregíti a bőröm pl, meg nem normális dolog, hogy folyton sminkkel közlekedek mindenhova... Takargatom az igazi arcom, mert zavar, hogy nem vagyok olyan szép, mint mások
2016. ápr. 19. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A csùnyaságot nem rejti el a smink szerintem.
2016. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem az a fontos, hogy előbb a lelkedet tedd rendbe, találd meg az egyensúlyt, és tanuld meg elfogadni magadat. :) Ez tudom, hogy nagyon nehéz, de megéri. A legfontosabb, hogy magadért tedd, ne pedig az motiváljon, hogy másoknak megfelelj, az majd a következő lépés lesz. :) Én régen szörnyen depis voltam, nagyon nem szerettem magamat, mindig csak azt láttam, hogy mások mennyivel többet (szépséget, jó anyagi helyzetet, tehetséget) kaptak az élettől, mint én. Aztán volt egy nagy fordulat az életemben, és minden megváltozott. Másképp állok már magamhoz. :D Már nem ekrülöm a tükröket, hanem bátran szembenézek magammal, és mindig rájövök, hogy milyen jó, hogy én én vagyok. Megjegyzem: én aztán tényleg nem vagyok egy általánosan elfogadott szépség. Egyáltalán nem vagyok nőies szerintem, ehhez képest rendszeresen kapok bókokat. Azért, mert rendben vagyok saját magammal, és ezt a magabiztosságot sugárzom kifelé is, ami vonzza az embereket. :D Szóval fel a fejjel! A szépség tényleg relatív. :D A lelki bajokra pedig a legjobb gyógyír a sport, attól az ember kivirul!!! :D Sok sikert! Hajrááá! :D
2016. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!