Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Dögös, eszes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Dögös, eszes vagy kedves lányt választanátok?

Figyelt kérdés
És miért?
2017. nov. 16. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%

1-es:

úgy tévedsz ahogy vagy. Egy az egyben tévúton jársz.


A többségre biztos igaz, de én pont azt keresem, aki mindhárom akar lenni.

Utálom a csúnya lányokat. Utálom a flegmákat. És utálom az ostobákat.


Egyik sem akar fejlődni.


Hol vannak az olyan lányok, akik képesek fejlődni és akarnak is ?

IDE TESSENEK ÍRNI PRIVTÁTOT.

2017. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

Csúnyaság ellen nem lehet tenni. -.-"

2017. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ahogy a taplóság ellen is, igaz #21?
2017. nov. 16. 19:07
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves #21!

1-es vagyok.

Inkább nem minősítelek. Lehet, hogy az ilyen típust keresed, de hogy veled egy értelmes nő sem áll szóba, az is tuti.

De igazam van. A legtöbb férfi retteg az ilyen típusú nőktől.

Hogy honnan tudom? Onnan, hogy én ilyen vagyok.

34 éves vagyok, a saját cégemet vezetem, rengeteget sportolok, sporteseményeken veszek részt, törődöm magammal, törődöm a családdal, barátokkal, önkénteskedem több helyen, és egyelőre úgy tudom, hogy kedves is vagyok.

A pasik 99%-a nem tud mit kezdeni egy ilyen nővel.

Vannak a puhányok, akik képtelenek felkelni a fotelból, és mit képzel magáról az a nő, aki náluk többet sportol...

Vannak a tudálékosok, akik úgy vélik, hogy azért, mert megszerezték az érettségi bizonyítványt, már Nobel díjat érdemelnek, és mindent jobban tudnak mindenkinél, és képtelenség hogy náluk egy nő okosabb legyen.

Vannak a “szépfiúk”, akik az életük nagy részét a tükör előtt töltik, szépen kidolgozott izmokkal, barna bőrrel, béjemwével, és ujjnyi vastag aranylánccal “hódítanak”. Ám eszük annyi, mint amennyi látszik. Ha egy nő nem esik hasra a test-kocsi-fuksz kombótól, akkor arra már csak legyintenek.

A pasasok elenyésző százaléka nem riad meg egy sikeres, okos, sportos nőtől. Tudom. Mert én ebben élek.

2017. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves,eszes nem lehet?

Amúgy kedveset:mert dögöset lehet belölle faragni,és érzékeny vagyok.

2018. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!