Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Egyéjszakás kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egyéjszakás kaland során a csaj gumi nélkül akarna szexelni, beleegyeznétek?

Figyelt kérdés

Ha azt mondaná,hogy óvszer nélkül akar szexelni,mert idáig csak óvszerrel szexelt és szeretné kipróbálni,higy úgy milyen érzés lehet,akkor beleegyeznétek?

Nem félnétek valamilyen fertőzéstől?


Fiú vagyok,ne írjatok privit!



2017. nov. 16. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy gumi nélkül soha!!!! Se gyerek nem hiányzik,se valami betegség,azt meg nem várom el egy nőtől, hogy ő védekezzen helyettem. 34F
2017. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismét 3-as vagyok. Érdekes, a fórumon a pasik a gumi használat mellett kardoskodnak, viszont privát beszélgetések során, vagy épp élőben már többen nem ezt tapasztaltuk. Van azért ellentmondás.
2017. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Írjatok olyannak mint én.
2017. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, h egy lany akinek fizettem a szexert (sos kellett neki, nalam nem volt gumi) jott, fe ovszert nem hozott. Mar kifizettem, mondom kost mi legyen? Kozolte, h ha egeszseges vagyok es nem elvezek bele, akkor mehet nelkule. Hat nem egyeztem bele inkabb lemondtam a penzrol, mert en nem vallaltam, h rajtam kivul 5 masik
2017. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Régen volt rá példa, hogy elején az előjáték hevében az első pózban gumi nélkül nyomtam és utána húztam gumit, de most hogy pár évvel idősebb vagyok már úgy vagyok vele nem ér annyi rizikót az a kis plusz élvezet így csak gumival mehet a szex. 27/F
2017. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
leszophat gumi nélkül, de dugni biztos nem !
2017. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lanyok, en hasznalok gumit, nem agalok ellene ...😀
2017. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
többen is írták, hogy a csaj így akar teherbe esni, ilyen tényleg létezik? valaki tud példát is?
2023. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!