Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Egyéjszakás kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egyéjszakás kaland során a csaj gumi nélkül akarna szexelni, beleegyeznétek?

Figyelt kérdés

Ha azt mondaná,hogy óvszer nélkül akar szexelni,mert idáig csak óvszerrel szexelt és szeretné kipróbálni,higy úgy milyen érzés lehet,akkor beleegyeznétek?

Nem félnétek valamilyen fertőzéstől?


Fiú vagyok,ne írjatok privit!



2017. nov. 16. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Óvszer nélkül csak kapcsolatban szexelek.
2017. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van aki deherbe b#szatja magat hogy dolgozni ne kelljen es egy luzer eltartsa...egy menet ennyit nem er..
2017. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok, de számomra meglepő, hogy 1-1 beszélgetés alkalmával (pl itt a gyakorin priviben is), milyen hamar kiderül, hogy egy sima egyalkalmas kalandnál sem akar a pasi gumit húzni. Nekem egy ilyen kalandom volt eddigi életemben, természetesen gumival, de ha nem "erőltetem", tuti nem húzza fel magától. Akikkel pedig csak úgy kíváncsiságból szóba került, kb. 3 férfi, azok egyikénél sem volt magától értetődő, hogy alkalmi szexnél használja. Számomra ez kiábrándító és elszomorító is egyben. :(
2017. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyéjszakás kaland során soha nem sexelnék gumi nélkul. Akar a franc elkapni valami betegséget, meg hát gyereket se akarok. Mindig van nálam ovszer, és automatikusan huzok ilyen alkalmakkor.

26F

2017. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Viszont, hogy valami pozitívat is írjak, az aktuális partner, akivel már jó ideje összejárunk, mindig zokszó nélkül használja a gumit. Nem panaszkodik, nem kérlel, teljesen természetesnek veszi.
2017. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen #3 én is találkoztam már ilyennel, nekem se volt sok, s bizony volt akivel ha nálam nem lett volna, akkor simán anélkül. :(

Sőt olyat konkrétan ismerek aki azt mondja hogy az alkalmikhoz se húzott, mert látta hogy a csaj tiszta... Hát könyörgöm, max a gomba, a sziphilis, vagy a hpv egyes típusai látszanak, más semmi, pl a hív sem...

Ennyi felvilágosultsággal nemcsoda hogy egyre több a betegség.

Szóval fiúk ne legyetek hülyék, ráadásul ha a csaj ezzel a szöveggel jönne, akkor felettébb gyanús hogy gyereket akar.

2017. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul az az egy pasi, akivel kipróbáltam ezt a fajta kalandozást még azt is tudta, hogy nem szedek fogamzásgátlót, tehát nem csak a nemi betegségek miatt fontos, hogy gumit használjunk. Erre mondta, hogy időben ki tud szállni. Mindez egy 41 éves férfi szájából olyan elképesztően hangzott. Szerencsére nem rontotta el a hangulatot vele élőben, mert ezeket letisztáztuk korábban, így akkor már nem próbálkozott be.
2017. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
soha
2017. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csajként mondom, h 5-ből 4 srácnál nemhogy nem alap a gumi, hanem egyenesen morog, h ha felhozod h nem kéne e mégis valami.
2017. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyeznék bele, egyejszakásnál soha.

Kapcsolatban közös megegyezés alapján ha tablettára váltunk akkor igen.

Nekem sosem okozott gondot gumit húzni, ezután sem fog.

2017. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!