Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsal a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés

A telojába az alábbi beszélgetésre bukkantam:

Párom:Hali,de jó ez a csaj!

Haverja:Ja jó csaj meg szerintem jó vad is;hol láttad?

Párom:Kondiba

Haver:Most jött am a csaj.Mondom várjon meg téged?

Párom:Légyszives ;)

Mondtad?

Haver:aha hogy kerted hogy varjon meg

Párom:Jo beegek van csavoja

Haver:Balfsz.Semmi extra.A csaj kifele kacsingat nyugi

Párom:Köztünk marad 😜

Mit mondott a csaj?

Haver:Hogy kivan teged nagyon

Párom:Dehogy hazudsz😂

Haver:persze nem beszeltem vele

Parom:😀😀


Ekkor este párom nem aludt nálam mert állítása szerint nagyon elfáradt a munkába..


Másnapi beszélgetéde haverjaval:

Párom:Mizu?Van porgetod? (Edzeshez)


Haver:Van aha.Mikor jossz pont itt vannak? (Csaj a kondiba)

Párom:ahhh fel 7.

Haver:szerintem akkor lecsuszol rola

Párom:👍

Majd te befuzod!

Haver:muszaj lesz ha te nem

Párom:Hehe

👍

En nem fogom nekem baratnom van!😉

Jon ma szolizni hozzad!


Mert ez a haverja a kondiba a pultos ahol szoli is van..oda vitt el engem parom hozza ezutan a beszelgetes utan szolizni..


Ja es parom rairt a csajra...."veletlen felhivta messengeren"(engem is felhivott messengeren 2 honapja akkor mikor meglatott az utcan es megtetszettem neki)

Es ott beszeltek a csajjal valamit ami ki van torolve....amire a csaj annyit irt hogy:még szép😉...


Es van egy masik csaj is akivel csak ugy beszelgetett hogy mizu stb...es ezt a masik csajt meg emlitette is nekem hogy ez rairt...


Meg volt egy harmadik csaj a telojaba aki pedig beszivelte az egyik kepet es erre parom irta hogy idezem:"

Van baratnom felreerti!"


Es hogy ezutan mi volt mikor hazajott parom es szembesitettem:

Leorditottam a fejet nagyon ki voltam ra...es oda akart hozzam jonni megölelni es utána bekönyezett a szeme...


Azt mondta ez csaj egy hülyülés volt a részéről mert a HAVERJANAK tetszik az a csaj es csak huzta az agyat.....de nem csalt meg nem talakozott vele..hogy nezzek tukorbe hogy ki a jobb no en vagy azok a retvedekek..meg koptt egyet hogy neki az a csaj semmit nem er...

Es hogy nagyon szeret ne hagyjam el mert azt nem birja elviselni..

Es utana mennie kellett volna dolgozni ejszakasnak DE nem ment be dolgozni mert ezek utan velem akart maradni...pont most költöznénk össze..azelőtt este mikor ezt a telojaba eszrevettem ..pont mentrm hozza este es eljott ertem es anyumeknak mondogatta hogy mennyire jo lesz együtt lakni együtt élni..


De most ezek után én kivagyok!Tegnap is velem akart lenni és aznap este hogy volt ez a vita feljött hozzánk nálunk aludt és anyuméknak is elmondta hogy mennyire szeret és ez összekovácsol minket mégjobban ..


És tegnap is hozott apumnak minőségi bort pálinkát ajándékba..meg nekem már 2 hete megvette a jegygyűrűmet...


Ráadásul épp babát tervezünk/terveztünk és lehet hogy terhes vagyok már!

Mondtam neki hogy napok óta fájnak a cicijeim és azt mondta nekem tuti terhes vagyok!

És mondtam neki hogy nrm biztis hogy ha most jönne megtartanám ...és azt mondta hogy ezt nem mondhtaom komolyan...az ő elsőszülöttjét elvetetném....van fogalmam róla milyen rosszul esne neki....és hogy akkor meg ha én nem akarnám tőle akkor felnevelné egyedül..


Annyira nemtudom most még mindig azt mondja hogy ő csak hülyült abba a beszélgetésbe..


JA!ÉS Ő AZ AKI EGYFOLYTÁBA FÉLTÉKENYKEDETT/KEDIK ..MA IS ELMONDTA NEKEM HOGY NE IRJAK MAS PASIKNAK ES HOGY NE KELLESDEM MAGAM AZ UTCAN

azt mondja enegem szert es en leszek a felesege...


Regebben voltam szeretoje egy ferfinek aki eljegyezte a nojet...tudom hogy van olyan ferfi aki felrelep mikozben szereti a nojet...


Ő szerintetek megtette?


2017. nov. 15. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
nem kérdés,megtette fogja nincs különbség,téged átvernek,ennyi.
2017. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyikőtök sem jobb.


Ő, mert, talán kifelé kacsingat a kapcsolatból.


Te azért, mert turkálsz a holmija közt.


Tegyetek egymásnak egy szívességet és hagyjátok békén egymást.

2017. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ez mind nagyszerű!De mit tegyek akkor ha terhes vagyok?
2017. nov. 15. 12:04
 4/27 anonim ***** válasza:
Azért azt hogy kitöröl beszélgetéseket amit csajokkal folytat az azért több mint gyanus..... Sajnálom de úgy néz ki hogy megtette.
2017. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem biztos h megcsal - járj nyitott szemmel, de azért ne nyírd ki egyből. A pasik szeretnek flörtölni, de sokan nem mennek tovább.
2017. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Mit tegyél? Amit jónak látsz.De vegyél először is egy terhességi tesztet
2017. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor miert irta azt a haverjanak hogy itt vagyok neki en??Miert irta azt hogy van baratnoje..miert nem vallja be akkor?Hogy tudna az egesz csaladomat atverni?
2017. nov. 15. 12:08
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
mert gerinctelen,a családodat is gond nélkül átveri,pont azért kedveskedik nekik,hogy mégcsak ne is feltételezzék róla hogy mekkora szem.tláda.
2017. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Úristen, most ebédeltem, de a párodtól, és a kedves barátjától rám jött a hányhatnék, esküszöm.

Te se vagy szent, oké, amit lent írtál magadról..de akkor is.

Úh...te ..ettől most komolyan a belem kifordulni akar :/

2017. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor megis mit akar tolem?Miert tipor le???!!!😢
2017. nov. 15. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!