Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat az análra?

Figyelt kérdés
Én szívesen kipróbálnám egyszer de ő azt mondta nem szeretné... Hogyan vegyem rá? Vagy inkább hagyjam? Csak kipróbálni szeretném, nem mindig azt csinálni...

2017. nov. 12. 15:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyon életszerű csak úgy átcsusszani első alkalomnál...
2017. nov. 13. 07:11
 12/22 anonim ***** válasza:

Előtte készítsd elő magad egy kicsit. :)

Ajánlott, hogy mosd ki, meg tágítsd ki. Aztán nyomhatsz magadba síkosítót egy fecskendővel. Olyat válassz ami análhoz van és nem szívódik fel.

Így már könnyen át tudsz ülni. Vagy eleve így ülj rá. :)

Jobb ötletem nekem sincs.


Mit mondott, hogy miért nem akarja?

2017. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tágítót, és pl tedd be magadnak, várd abban :) tuti felizgul tőle és beteszi oda is.. vagy csak megdug a tágítóval, tök jó az ilyen játék szerintem!

Ha a piszokkal van baja, akkor meg mond neki, hogy csináltál beöntést, és tiszta vagy:)

2017. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel van baja, elmondtam neki mi a menet (előkészület) és hogy úgy nem lehet baj... lehet hogy alapból nem tetszik neki a fenekem? :/ Pedig vékony vagyok...
2017. nov. 13. 13:18
 15/22 anonim ***** válasza:
Inkább ne találgass.. Mit mondott amúgy miért nem?
2017. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
mert nem....ezt mondta
2017. nov. 13. 17:23
 17/22 anonim ***** válasza:
6%
Hagyjuk a töketlen barátodat, majd én megrakom a kis fosódat.
2017. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ez is ritka, amikor a pasi nem akarja az anált, legtöbbször fordítva szokott lenni :D
2017. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17-es szerintem takarodj innen...

18-as: igen számomra is furcsa, de ő úgy fogja fel mintha én csak így akarnám csinálni, pedig csak egy próbáról lenne szó. Kiváncsi vagyok, ki akarom próbálni. Aztán ha nem tetszene nekem se akkor nem kéne csinálni, de ha tetszene is, ha neki nem akkor se eröltetném..

de hogy nem is akarja kipróbálni...ezt nem tudom hova tenni...

2017. nov. 13. 20:52
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg mással kéne kipróbálnod és ha nem jó, nem fogod te sem erőltetni.Ha pedig tetszik, akkor el kell gondolkozni azon, hogy a megfelelő férfival vagy e együtt. Azért szerintem nem túl nagyok az elvárásaid, hogy ne lehetne teljesíteni. Mi lenne ha valami komolyabbat kérnél tőle , ha még erre sem hajlandó. Amugy tök szerencsés pasi , mert nekem általában hónapokba telik , mire kifaggatom a nőket arról ,mik az igazi álmaik a szexben. Sokan szégyenkeznek emiat és el sem mondják, pedig ez a jó szex alapja.
2017. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!