Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztos vagyok benne h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos vagyok benne h a baratom szeretne mar lefekudni velem de en meg nem ez ronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nem mondja de szinte biztosan allithatom h o mar szeretne szexelni viszont en meg nem allok erre kesz es sztem ezt o is tudja azert nem mondja de ez mennyiben ronthatja el a kapcsolatunkat? Majdnem egy eve jarunk 18L o 18F

2017. nov. 11. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ronthatja.
2017. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 év után már illő lenne megbeszélni,hogy ki mit vár a kapcsolattól,hol is tartotok.

Hozd fel a témát,így ,ahogy nekünk is leírtad,hogy tudod,hogy már nagyon vágyik rá,de még nem állsz készen.

Ha megvan a rendszeres petting,azzal azért lehet "húzni az időt".

Egyébként mitől tartasz?A fájdalomtól?Vagy,hogy nem leszel elég "jó" a szexben? Esetleg a nem kívánt terhességtől?

2017. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rontja. Viszont ha nem állsz készen, ne erőltesd, később bánhatod!
2017. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem ronthatja, hanem konkrétan rontja. (18 évesen már harminc éve sem húztuk egy évig a szexet, nem hogy ma.)

Illetve hát az a kapcsolat már rég rossz is.


Nézd, én nem vagyok az egyéjszakásozás híve - nagyon nem -, de ez a másik véglet: ha egy év alatt nem sikerült "felkészülnötök", akkor ott valami komoly bibinek kell lennie. Egy év alatt mindenkit ki lehet ismerni annyira, hogy eldönthesse az ember, hogy - ha nem is házasságra -, de szexre alkalmas-e.


Ha szerinted nem, akkor - ezt sem szeretem mondani, de - ne húzd az idejét. Egy év az nem egy óra, vagy egy hét.

2017. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem sikerült egy év alatt eljutni a szexig? Nem is pettingeltek?
2017. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Különösen fejlett éleslátás szükséges ahhoz, hogy rájöjj, egy 18 éves fiú (aki a korából adódóan a legyet is röptében) szeretne már lefeküdni veled. De most komolyan! Hogy sikerült ez neked?

Viccet félretéve, bár előttem a tinik azt tanácsolták, hogy tedd meg, én az ellenkezőjét mondom. Annak idején a saját lányomnak is azt tanácsoltam, akkor feküdjön le a fiújával, amikor már nem bír a túlerővel. Vagyis amikor nem csak a fiú, hanem a saját vágyával is meg kell küzdenie. Ha a fickó nem képes elvenni annyira az eszedet, hogy kérdéseid vannak ezzel kapcsolatban, nem csak az őrült vágy, akkor várj még.

2017. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!