Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Együtt vesztettük el a szüzességünket is. Ő sokszor jár koncertekre, de én nem szeretek ilyen helyekre járni, bár ugyan az a zenei ízlésünk, de vhogy mégse vonz a koncert. Tegnap hívott Pestre az redbull air race-re,de oda se akarok menni, mert utálok tömegben álldogálni. Én jobban szeretek kirándulni, sétálgatni. Múlt héten voltunk nyaralni, az szupi volt, kiv: h ő szeret szaunázni én meg nem, és nem akarta megérteni h nekem mért nem jó. Viszont a pezsgőfürdő jó volt vele, azt élveztük. Már párszor panaszkodott h keveset mozdulunk ki, és otthon ülünk csak. Szerintetek lehet ebből baj? Mert sztem volt már sok közös programunk, és Pestre is elmentem már vele vásárolni, csak az ilyen "tömeg" rendezvényeket nem szeretem. Am a kapcsolatunk nagyon jó, kijövünk egymással a szex is jól működik! 18/L
2009. aug. 20. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit többet kéne engednek neki,ha ő nagyon kimozdulós típus és hív is akkor menjél vele többet.Ki lehet bírni ezeket a rendezvényeket és örömet is okozol neki egyben ,hogy együtt lehettek:)Meg kell beszélnetek,hogy 1x neked 1x neki kell engedni és akkor nem lesz semmi zavaró a kapcsolatban:)
2009. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De pl bárhova elmennék vele, csak nem koncertre meg ilyen helyekre ahol tömeg van. Amúgy rosszul vagyok a tömegbe:Snem igazán bírom. Van vmi ötletetek h mit szervezzek ,milyen programot? Vmi meglepit szeretnék neki.
2009. aug. 20. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidámpark? Ott is sokan vannak,de nem az az állunk a tűző napon és egymás izzadságát szagoljuk típusú és nagyon jól lehet szórakozni.Vagy állatkert,uszoda,mozi,színház (ha szeretitek),hajókázás, vagy csináljatok egy hosszú hétvégét,be a kocsiba és álljatok meg ott,ahol épp megtetszik,piknikezni,sátorozni vagy menjetek el a Jövőházába Bp-en. Ilyesmikre gondolok.
2009. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vidámparkot nem szereti, mozi az jó ötlet meg a piknikezés is. a jövőháza milyen, nem hallottam még róla?
2009. aug. 20. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A jövő háza nagyon szuper! :) Olyan,mint egy kiállítás,de mégsem,mert itt a dolgokat kipróbálhatod.Vannak szimulátorok,van olyan,hogy mutatnak egy kirakót,aztán be kell dugnod mind a két kezed egy dobozba,ahol a kirakó darabjai vannak és vakon,csak tapogatva kell kirakni a figurát. :) Aztán volt olyan szerkentyű is,amivel úgy tűnt,mintha lebegnénk,meg lőttünk pisztolyal,meg vannak olyan játékok is,ami a térbeli koordinációdat méri,meg a fizikai állóképességed,meg voltak robotok is,akik "segitettek" nekünk,mint valami kisérők.Tök vicces volt.Meg a kicsiknek is csinálnak bemutatót.Szárazjéggel például kisérleteztek,tudod az füstől és nagyon tetszett nekik. :) Rengeteg minden van és részt vehetsz benne.Nagyon sokat nevettünk,jó szórakozás volt :)
2009. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!